• obe
    #26
    soha nem fogsz játszani normális ( a fejlesztők által teljes pompájában megálmodott) játékkal okostelón, netezni is csak korlátozottan, pláne a jobb weblapok 1280 x vagy mégnagyobb felbontásban pompáznak, filmnézés : nem kell kommentálnom a különbséget...tulképpen még telefonra sincs szükségem, neten ételt, ruhát, bármit rendelek telefon nélkül, a berátaim ismerőseimet is fillér költség nélkül elérem...

    tehát nem értem hogy áll pariban a pc az okostelóval...ha meg úton vagyok nálam van az 5 ezer forintos 3 éves butatelefonom, utazáskor a papiralapú olvasnivalót favorizálom, ne vedd magadra, nem személyeskedés, de megvan a véleményem a buszon, vonaton, rendelőben a telfonjukkal babráló, urambocsá kihangosítva "zenét hallható idiótákról

    még véletlenül sem féltem a pc-t, különben meg bátran lehet a jövő felőlem az, hogy egyre kisebbek legyenek a gépek, felőlem lehet telefon méretű is, csak képes legyen arra amit egy csúcs pc tud- tudhat, a perifériák mérete nem kell változzon, mehet rá a 24-es moitor, fogadjon külső vinyókat, legalább 4 usb, külső hangkártya, stb, stb...és persze keveset egyen, és ne melegedjen, és a legfontosabb minden cserélhető legyen, upgradelhető...aztán felőlem robot robinak is hivhatják:)