Sziasztok ma éjjel meglépek
  • Deletos
    #155
    Köln-nél már úgy voltam vele hogy londonig nem alszok mert sose érek oda...
    Benzinkuton kérdezgettem meddig mennek stb, volt 1 társaság 4-en voltak és dunkerqueig mentek (nem biztos hogy jol írtam le bocsi) ott tanulnak egyetemen, beszéltünk mondták hogy ez tök jó bulinak hangzik stb, közbe söröztünk mire odaértünk már egy kicsit sikerült berugnom no problem kiszálltam rögtön kijózanodtam rohadtul hideg volt!, na és akkor a szokásos kéz ki rak kocsi megáll meddig mész? London ahhh én csak a köv. faluba megyek fuck a fasznak állsz meg akkor...., 2 óra eltelt a semmi tevéssel jött egy biznisz man bmw-vel, Folkeston-ba ment na ez jó hír volt, kifizettük a hajót várnunk kellett 5 órát mert annyian voltak, beszéltünk meg stb..., mondta hogy mikor fiatal volt akkor ő is stoppolt meg ilyesmi, meg jött a mi hajónk felszálltunk huh érdekes menet volt, odaértünk, a leszállás unalmas volt mert nagyon lassan ment minden...., megköszöntem a fuvart és elbucsuztunk egymástól, megint kiálltam stoppolni felvett egy saab-os kb 20 éves gyerek, nagyon hadarta az angolt ő engem értett de én őt nem :D Londonig ment az anyjáékhoz alapjába véve izgalmas volt de ezt leírni nem lehet ezt át kell élni, visszafele is szinte ugyanez volt csak rohadt hideg mellé..., és alapjába véve nem bántam meg mert nagyon sok jó embert megismertem némelyikkel e-mail cimet is váltottunk, lehet hogy nyáron bevállalok még 1 utat!