171
Sziasztok ma éjjel meglépek
  • setuh
    #171
    hat ez nem semmi azer...en is at akarnek elni egy ilyen kalandot, bar gondolom ut kozbe azer megbannam parszor, mint ahogy te is irtad h mar haza akartal jonni.de tenyleg, ha ez mind igaz amit irtal akkor le a kalappal :).
  • Deletos
    #170
    ha megmondod nekem hogy egy nokia 3100-s telefonnal hogy fényképezzek akkor isten vagy
  • MikX
    #169
    Ezzel csak az a bibi, hogy nemigaz, hogy egy kép, vagy semmi sem készült... Legalább mobillal, tehát érted... amit itt leírtál, azt kb bárki leírhatná...
  • Deletos
    #168
    ott dolgozott haverom ő rajta keresztül
  • Casillas
    #167
    az első munkát (háztakarítás) hogy találtad?
  • Deletos
    #166
    amikor elindultam ruha is alig volt nálam nem hogy fényképező...:), és akkor még nagyobb problémák is voltak, nem tudott izgatni hogy legyen fényképező, eleve úgy álltam neki hogy vagy történik vmi és qrva nagy baj lesz vagy nem lesz érdekes
  • Zsolek123
    #165
    ez juthatott volna előbb is eszedbe
  • Deletos
    #164
    úgy legyen, de ha nem tetszik az se gond ahány ember annyi féle, legközelebb ha megfogom ismételni már pedig biztos megfogom már fényképezővel fogom tenni :)
  • Doomista
    #163
    csak viccelődtem, tetszik amit csináltál, komolyan. :-)
  • Deletos
    #162
    vicces vagy, de kb ha tudnád h az embernek ilyenkor mik forognak le a fejébe kb se így állnál hozzá!
  • Doomista
    #161
    beszarás. következő állomásod a mars legyen, természetesen stoppal.
  • Zsolek123
    #160
    ezt nevezem
  • Deletos
    #159
    totál kiakadtak, de nincs semmi :D, tudták hogy úgy is megfogom csinálni mert már többször mondtam nekik...., perpill estire próbálok bejutni, tovább meg nem valahogy lesz az biztos...
  • szabii98
    #158
    És szüleid?:D
  • Deletos
    #157
    villákat, házakat takarítottunk heti 250-300font-ért és az albérletet a főnök állta, csak valami oknál felmondták a cégnél mindenkinek, és azután nem sikerült munkát találnunk mert nem tudtunk felmutatni referenciát az elmúlt 1 hónap munkárol mivel összesen nem dolgoztunk 1 hónapot
  • pxxl
    #156
    és mit dolgoztál kinnt? és mennyiért?
  • Deletos
    #155
    Köln-nél már úgy voltam vele hogy londonig nem alszok mert sose érek oda...
    Benzinkuton kérdezgettem meddig mennek stb, volt 1 társaság 4-en voltak és dunkerqueig mentek (nem biztos hogy jol írtam le bocsi) ott tanulnak egyetemen, beszéltünk mondták hogy ez tök jó bulinak hangzik stb, közbe söröztünk mire odaértünk már egy kicsit sikerült berugnom no problem kiszálltam rögtön kijózanodtam rohadtul hideg volt!, na és akkor a szokásos kéz ki rak kocsi megáll meddig mész? London ahhh én csak a köv. faluba megyek fuck a fasznak állsz meg akkor...., 2 óra eltelt a semmi tevéssel jött egy biznisz man bmw-vel, Folkeston-ba ment na ez jó hír volt, kifizettük a hajót várnunk kellett 5 órát mert annyian voltak, beszéltünk meg stb..., mondta hogy mikor fiatal volt akkor ő is stoppolt meg ilyesmi, meg jött a mi hajónk felszálltunk huh érdekes menet volt, odaértünk, a leszállás unalmas volt mert nagyon lassan ment minden...., megköszöntem a fuvart és elbucsuztunk egymástól, megint kiálltam stoppolni felvett egy saab-os kb 20 éves gyerek, nagyon hadarta az angolt ő engem értett de én őt nem :D Londonig ment az anyjáékhoz alapjába véve izgalmas volt de ezt leírni nem lehet ezt át kell élni, visszafele is szinte ugyanez volt csak rohadt hideg mellé..., és alapjába véve nem bántam meg mert nagyon sok jó embert megismertem némelyikkel e-mail cimet is váltottunk, lehet hogy nyáron bevállalok még 1 utat!
  • Deletos
    #154
    olvastam lejjebb a hsz-eket no mind1, hát az a helyzet hogy mo-n ne stoppoljatok hihetetlenül szarság van jó ha minden 10.-ik autós megáll hál istennek volt 1 kamionos aki bécs-ig ment, minden jó volt bécsnél már eléggé estébe csapodott úgy döntöttem hogy várok reggelig, benzinkuton csövelés stb, annyira nem volt hideg :)reggel 6körül kiálltam nagy forgalom volt 10 perc alatt felvett egy audis, jó gyerek volt beszélt ukránul, angolul, meg olaszul :) Linz-ig ment, nagyjából elmondtam neki hogy mi a szitu adott 30eurot, tök jó fej volt még mielőtt elment beültünk a benzinkuton megkajáltunk pöpec kiálltam szar volt a forgalom 3 óra alatt senki se vett fel de végül jött egy MAGYAR furgonos ő felvett, meglepődött hogy merre megyek :)Passauig elvitt mert ott lakik a lánya, ő is jó arc volt adott kaját :D, Passaunál egy óráig nem vett fel senki akkor úgy döntöttem hogy keresek vmi hotel szerüséget mert rohadtul elfáradtam találtam egyet nagyon alap 15eur egy éjszaka elmegy, reggel felkeltem 10 körül kiálltam, hát elvétve megálltak de 20-30km-re nem vittek el, jött egy kamionos aki Mainz-ig ment így már 3-an voltunk de hál istennek nem szóltak érte elfértem, török származású vendég munkások voltak, minden nyelv-ből beszéltek egy keveset mikor meghallották hogy magyar vagyok rögtön a gulyás jutott az eszükbe Mainz-nál du kiszálltam kajoltam és stoppoltam tovább...na itt jött a meglepi másnap du-ig senki nem vett fel...., kezdtem úgy gondolni h felszállok a legelső vonatra és haza, no de sebaj rá 1 órára jött 1 vénasszony :D Kölnig ment elbeszélgettünk stb, adott 30eurot és sok szerencsét kívánt, mondta hogy szereti a magyarokat folyt. köv!
  • karajjj
    #153
    arra várunk mióta elindultál -.-
  • Deletos
    #152
    hosszu volt, problémás is, de nem bántam meg!, és újra itthon vagyok, rendkívül szar a gazdasági helyzet angliában 3 hetet dolgoztam utána tengődtem állást kerestem, és úgy szint stoppal értem haza!
    esetleg mesélhetek egész érdekes történeteket ha érdekel valakit...
  • Zsolek123
    #151
    :DDDDD
  • szabii98
    #150
    Meghót
  • Grove4
    #149
    Hol van az élménybeszámoló?????????????????
  • ScarY MAN
    #148
    elvileg hazajött repülővel
  • Grove4
    #147
    namivanmi?
  • Gibor
    #146
    Te is az alregem vagy
  • pxxl
    #145
    ehh azt se higgyétek el amit kérdez ez a kis alregpötch itt nyitogatja a flém topikokat megminden
  • Gibor
    #144
  • ScarY MAN
    #143
    én megettem hogy basznádmeg :D
  • Gibor
    #142
    Nem is nagyon van, de mind1 :D Lényeg az hogy csak poénból írtam, szerinted engem hol érdekel hogy mivan vele? Meg hogy mennyire kamu az egész vagy akármi :D
  • Grove4
    #141
    Irónia nem nagyon jön át az irásodban
  • Gibor
    #140
    Istenem, konkrétan leírtam hogy az egész skypeos spanyolos hülyeség kamu....
  • Grove4
    #139
    Te miről beszélsz? Fogalmazz érthetően, mert nem tudlak értelmezni.
  • Gibor
    #138
    Ugyanis az utolsó hozzászólásomat elfelejtik elolvasni

    Grove, csak te lehetsz olyan okos hogy még mindig nem esett le -.-
  • karajjj
    #137
    vagy kibaszott szerencsétlen hülye, vagy kamu -.-
  • szabii98
    #136
    Az csak parfüm
  • Grove4
    #135
    Akkor miért szkájpolsz vele? Meseszagot érzek :)
  • Gibor
    #134
    Jah alregem találdki Amúgy omg, szerintetek honnan ismerném? visszább olvastok látjátok hogy énis baszogatom.
  • jazzy
    #133
    akkor mondjad neki hogy írjon ide vagy nemhisszüüüük. ( és az neki nagyon rossz ha nem hisszük mert... mert nagyon)
  • Grove4
    #132
    alreg