Sziasztok ma éjjel meglépek
  • Deletos
    #154
    olvastam lejjebb a hsz-eket no mind1, hát az a helyzet hogy mo-n ne stoppoljatok hihetetlenül szarság van jó ha minden 10.-ik autós megáll hál istennek volt 1 kamionos aki bécs-ig ment, minden jó volt bécsnél már eléggé estébe csapodott úgy döntöttem hogy várok reggelig, benzinkuton csövelés stb, annyira nem volt hideg :)reggel 6körül kiálltam nagy forgalom volt 10 perc alatt felvett egy audis, jó gyerek volt beszélt ukránul, angolul, meg olaszul :) Linz-ig ment, nagyjából elmondtam neki hogy mi a szitu adott 30eurot, tök jó fej volt még mielőtt elment beültünk a benzinkuton megkajáltunk pöpec kiálltam szar volt a forgalom 3 óra alatt senki se vett fel de végül jött egy MAGYAR furgonos ő felvett, meglepődött hogy merre megyek :)Passauig elvitt mert ott lakik a lánya, ő is jó arc volt adott kaját :D, Passaunál egy óráig nem vett fel senki akkor úgy döntöttem hogy keresek vmi hotel szerüséget mert rohadtul elfáradtam találtam egyet nagyon alap 15eur egy éjszaka elmegy, reggel felkeltem 10 körül kiálltam, hát elvétve megálltak de 20-30km-re nem vittek el, jött egy kamionos aki Mainz-ig ment így már 3-an voltunk de hál istennek nem szóltak érte elfértem, török származású vendég munkások voltak, minden nyelv-ből beszéltek egy keveset mikor meghallották hogy magyar vagyok rögtön a gulyás jutott az eszükbe Mainz-nál du kiszálltam kajoltam és stoppoltam tovább...na itt jött a meglepi másnap du-ig senki nem vett fel...., kezdtem úgy gondolni h felszállok a legelső vonatra és haza, no de sebaj rá 1 órára jött 1 vénasszony :D Kölnig ment elbeszélgettünk stb, adott 30eurot és sok szerencsét kívánt, mondta hogy szereti a magyarokat folyt. köv!