• tmisi
    #20
    "Ez egy az egyben feljogosít arra, hogy warezolj. Mivel már KIFIZETTED az adott terméket."

    Ez még hagyján, most egy film előtt nagyban hirdették, hogy a régi klasszikusok (mint pl. Men in Black), megkaphatók Blu-rayen. És kérdem én, hogy aki megvette anno DVD-n, annak mi a fenének kell kifizetni a teljes árat? A film megvan véve és kész. Esetleg a blu-ray extrákért kéne fizetni, oszt cső, mert attól hogy HD felbontássá alakítják a filmet, attól annak tartalma még nem változik.

    B0nFire-nak igaza van, én már évek óta mp3-azok, viszont mindig is cimkével ellátott CD-kre írtam a zenéket és csak magánhasználatra, szóval az Artisjus kussolhat.

    Sőt még egy adalék: az LG hifim útmutatójában ezt írják:
    "Másolásvédett anyag jogosulatlan másolása szerzői jogokat sérthet és bűncselekményt valósítható meg! A készüléket ilyen célra nem szabad használni!"
    Hát a jó ... anyátok, akkor mi a rákért tesztek bele USB FELVÉTELI funkciót??? Mégis mit vehetek fel akkor vele? István Dani dumáját? Ja még azért is lecsuknátok, mi? Egyébként is a pendrive-ért is lekapartam a jogdíjat, azt másolok rá a mit akarok.