10802156721311543414.jpg

A sorozat aktuális sztoriján túlmutató (tehát a könyvet érintő) kérdéseket, válaszokat, spoilereket
legyetek szívesek az író topicjában [link] tárgyalni.

A viták elkerülése érdekében: amíg NEM adták le a magyar tv-ben az aktuális részt, addig használjátok a spoiler taget,
ha pedig már lement az HBO-n is, akkor lehet nyíltan beszélni a történésekről.


Interaktív térkép

Világtérkép


  • gsanya21
    #19467
    A Trónok harca egyik tervezett előzménysorozata végül is nem készülhet el, a Targaryen-ház történetét bemutató széria, a House of the Dragon ellenben zöld utat kapott. A franchise alapjául szolgáló művek szerzője, George R.R. Martin pedig azt ígérte, hogy nem ír semmit a House of the Dragonhöz, amíg A tűz és jég dala hatodik részét, a The Winds of Wintert be nem fejezte. Persze őt ismerve egyáltalán nem biztos, hogy ezt be is tudja tartani. "Hadd legyek teljesen egyértelmű: nem vállalom el semmilyen szkript megírását, amíg nem fejeztem be és adtam ki a Winds of Wintert. Közeleg a tél, és a Winds továbbra is prioritást élvez nálam, hiába is szeretném én írni a House egyik epizódját" - írta a blogján. A szerző egyébként azt is megírta, hogy nagyon sajnálja, hogy nem készülhet el a Naomi Watts nevével fémjelzett széria, ugyanakkor szerinte nem a Targaryen-sorozat miatt vetették el a másik projektet. "Nem tudom, az HBO miért döntött úgy hogy nem csinálja meg ezt sorozatot, de nem gondolom, hogy ennek a House of the Dragonhöz bármi köze lenne. Ez soha nem egy vagy-vagy szituáció volt."
    George R.R. Martin nagy ígéretet tett a House of the Dragon kapcsán, de mi nem hiszünk neki