• warchief
    #42
    Jó, én próbáltam normálisan vitatkozni, feltettem pár kérdést az elméleteddel kapcsolatban, amire nem tudsz, vagy nem akarsz válaszolni. Véleményem szerint az előbbi, hisz a gömb palást baromságoddal bebizonyítottad, hogy gőzöd sincs az egészhez. Ezt amúgy egy pici sikernek könyvelem el, hisz miután írtam, hogy gömb->sík az felejtős, máris gömbpalástról kezdesz beszélni. Komolyan el tudod képzelni, hogy egy akármi, amit a természet és gravitáció formál, az gömbpalást formájú? Különben is mi az a gömbpalást? Szerintem olyan, hogy gömbpalást nincs is... :)
    Na mindegy, inkvizícióról beszélsz, közben csak a hülyeségeidet szajkózod, semmit nem próbálsz bizonyítani, a szó pozitív értelmében vitatkozni. Szerintem ne tedd, hogy elküldöd bárhová is az írásodat, így csak kiröhögnek vele! Olyan ez, mintha kitalálnám, hogy minden fekete lyuk belsejében egy eperfagyi van. Úgyse tudja senki bebizonyítani, hogy nincs, de mindenki sejti, hogy talán be vagyok szívva, ha ilyet mondok. Ez a helyzet veled is, drága barátom, csak a magad marhaságaidat szajkózod, amit az ilyen cikkekből, és a stargate részekből kölcsönzött ismeretanyagból építettél. Nincs ezzel gond, én is szeretek ilyeneken "agyalni", de nem járatom le magam ilyen "csak Einstein bácsi, meg én értjük" dolgokkal.