Neverwinter MMORPG
  • Whysper
    #519
    En is a harmic evemmel nezem a felhozatalt de En a Tesot arra ettettem,hogy szep grafika es jo pvp. Tudom nem raidre fog menni viszont a Rift az egy az egyben vanilla meg BC wow. A tobbi resze nem jo sz.tem unalmas. tudom ez igyenes de komolyan mar megvettem a wowt oke mar nem olyan mint a regen de megadta amit fizettem erte marmint az elmenyt. Megcettem a warhammer nagyon jo volt de meghalt sajnos. Cinant nem mertem. Aztan megvettem a Riftet. Egy vagy ket magyar guild vilt aztan meghalt sajnos vagyis harom eves nemetekkel meg franciakkal inkabb nem akartam jatszani pedig a boss fightok nagyin klasszak. Megint megvettem a GW2-t amilyen jol indultnolyan lapos letz a vegere sajnos. ha ez ingyenes akkor jo szorakouas lehet a frissulo valtozatos dungeonokkal de ha fizetni kell akkor komolyan nem a penzt sajnalom csak sajnalom foloslegesen kiadni azert ,hogy megvegyem es megint megunjam. Ezerz irtam,hogy a skyrim. Szep tartalmas hangulatos otletes es kiforrott regi vilagra epul mint mondjuk ez hatha tudnak skyrim szinvonalu jatekot adni Szoval TESo NW meg max a az ezer ev mulva megjeleno titan