Neverwinter MMORPG
  • soundsonic
    #503
    Játszottam DDo-val és az is jó gamma, tetszett, csakhogy NWO-val ellentétben az F2P-ben elég nehézkesen játszható..Az NWO másik erőssége a GW2 féle itemshop. Mégpedig, hogy (igaz kitartó játékkal), de megszerezhetsz majdnem minden fizetős tartalmat. Azért vannak hibái, ezt elismerem. Ahogy már többen említették, nincs olyan mmorpg ami igazán role play lenne, kivéve ha Ti játékosok nem visztek "színt" a játékba. Wownak is van rp szervere, csak hogy egyet említsek a sok játék közül. Itt is aki jól megnézte a karakter felszerelésén túli beállításokat, láthatta, hogy volt "személy és előtörténethez" leírás rubrika. Ebben a játékban is vannak fejtőtök és minél magasabb szintre jutsz annál nehezebbek. Ahogy Vamp is, Mi is játszottunk papír alapon szerepjátékot és persze annál nincs jobb. Mikor kipróváltunk a DDO-t és épp egy dnd mesélőbe akadtunk, aki szintén ismerte a játékot ,tök jó volt, hogy a mobok kinézetét volt mihez társítanunk a meséjében. már Írtam az NWO MMOunion fórumán is, hogy a játék szintén mint GW2 és társai azért innen onnan szedett ötletekből áll:) Ami persze számomra nem baj, sőt! De ugyanakkor van egyénisége is:) (hozzáteszem: Szerintem! :) )