Neverwinter MMORPG
  • Susarc
    #384
    hááááát velem lesz a hiba ,de én 1 órát tudtam játszani lvl 5 és félig és eléggi unalmas.....a controll wizardot próbáltam ami szinte csak single targetet tud sebezni:S ergó 4-5 ellenfélnél mindig üt az összes mig egy meg nem hal:S okés annyira nem tart sokáig 1 target megölése ,de akkor is comeon!

    A harcrendszer érdekes.....még tanulni kell,mert kb. minden esetben felváltva kezdtem a célpontok eliminálásába....(megszoktam WOW/GW2/SWTOR stb hogy folyamatosan mozgásba vagyok és nem tévesztem szem elől a célpontomat...itt ugye meg ha mozgok akkor átrendeződnek az agresszorok és borul a sorrend:P

    a Design-al nincs baj a grafika is szép a világ valóban elég élőre sikeredett...szinte minden NPC csinál valamit és nem csak áll 1 helyben szégyen szemre mint pl. SWTOR-ban...na az katasztrofa ilyen szempontból! Itt bementem egy fogadóba és játszanak/beszélgetnek,táncolnak a kocsmatöltelékek:))

    Sajnos a questek terén nem mutat sok újat...már most rengeteg a time sink tinglitangli küldi...menj ide menj oda hozdide/öldmegeztazt stb.
    emiatt is raktam le hamar,mert ez nekem annyi MMOval töltött év után bazira unalmas.....WOW-ban is képtelen vagyok 1 órán át többet "szintezni" ,mert eret vágok....

    Hiába van out of combat a kari nem vesz fel egy másmilyen testtartást mint harcban ez a városban mászkáláskor zavaró...

    igazából lényegében semmi újdonság nincs benne amit egy korábbi előd ne lőtt volna már el...ezért nem értem a készitőket,hogy miért nem voltak képesek egy normális ADD/DD-t csinálni...

    a FOUNDRY lehet még jópofa,de sajnos az,hogy most JóskaPista csinál egy dungeont szörnyekkel az igazából ugyanannyira lesz változatos mintha a készitők csinálták volna....odamész levered a mobokat és lootolsz azt hali mész a kövibe....

    összegzés hirtelenjében: ez bizony a sok aranyos dolog ellenére is B kategóriás multi játék....szép és csillog szépen fut,de KEVÉS:S

    szerintem nagyon hamar unalmassá válhat! ,de nem azt mondom,hogy hetente 1-2 órára ne lenne kellő szórakozás....