2681
Neverwinter MMORPG
  • xidiotequex
    #401
    "The shard is expected to be back online @ 1:30 am pst "
  • soundsonic
    #400
    Én azt hiszem lvl6, de nemsokára megyek kicsit sörözni pár emelettel feljebb haverokhoz :) Persze notit viszek NWO-val :) Amolyan kocka gyűlés lesz :P
  • j0nNyKa
    #399
    na majd kereslek, bár ugye én most fogok indulni level 1-en
  • j0nNyKa
    #398
    wáwáwáwá megölsz
    egyelőre. e-g-y-e-l-ő-r-e
  • Adjunktus
    #397
    Danke!
  • Acidlich
    #396
    MOst azt irjak, meg felorat rahuznak a karbantartasra
  • Acidlich
    #395
    kesobb biztos lesz aoe is, nemcsak a daily power. Igaz, nem neztem vegig a skilleket, amiket magasabb szinteken kap a wizard, csak tippelek:D
  • soundsonic
    #394
    máj hiró náme iszt Nikotin :)
  • drop
    #393
    egyébként hányas szinten kapjuk az első társat?
  • Acidlich
    #392
    az info szerint most 10kor kellene ujraindulniuk
  • drop
    #391
    ja bocs nem néztem éjjel 2 kor hagytam abba kicsit fáradt vagyok.
  • Acidlich
    #390
    omg maintenance van, irja a launcher
  • Fpocok
    #389
    Karbantartás van. Korábban voltam bent és írták, hogy 15 perc és lelövik. Nem tudom mikor jön fel megint.
  • Acidlich
    #388
    itt le van irva minden elvileg
  • drop
    #387
    nem enged be loggin szervert ír omg lehalt minden
  • Adjunktus
    #386
    Üdv!
    Bocsánat,de nem akarom visszaolvasni az összes hsz-t.
    Tehát regisztrálok és a válasz e-mail-ben küldenek kulcsot.Aztán letöltöm,telepítem és csókolom.
    Jól mondom,vagy van valami furfang még?
  • Although
    #385
    Belenéztem, egy kis csapattól mint a perfect ez nem rossz játék. Tényleg jópofa a kicsit élőbbre sikeredett npc feeling de ez kb annyi mint a skyrimbe. Aranyos de csak látvány szint. A harcrendszer sajnos olyan amilyen, egyenlőre nem nyilatkozok de sokat variálni vele nem nagyon kell ahogy néztem.
    Számomra az álló npc-kel együtt is az SWTOR messze jobb questek minőségében(solo rész) rendszer tekintetében. De nyilván nem összevethető.
    A questek nem rosszak. Mai szinten megállja a helyét.Nekem negyedik helyre a TSW után bejön. Ha tényleg nem lesz bekerülési költség se, akkor úgy második a conan mögött számomra mint ingyenes. Bár nem sok mmo-t próbáltam ki manapság. :D Nekem legalábbis ez jön le.
    Végül a nehézség, régi mmo-k nehézsége után ez taktikailag könnyű szerencsére nem estek át sebességben az arcados elit szintjére.
    Ez korai megfigyelés, és változhat. Az igazi próba majd a groupos rész lesz mai mmo-k sava borsa a groupozás. Nem tűnik rossznak de attól nem tartók hogy egy évig kelljen majd bárhol is törni a fejünket hogy tudjuk letudni az adott dungeont. Mégegyszer nem rossz kis gamma ez a mai mmo-k között próbálnak találni egy arany középutat, meglátjuk sikerül e.
    Ami nekem pozitívnak tűnik az Európai cégek jobbak mint az amerikaiak. Akár a Funcom TSW-je akár ez vagy a solo játékok között a Paradox kevesebb pénzből jobb anyagot csinálnak mint tengerentúli társaik. Persze ez szubjektív talán.

  • Susarc
    #384
    hááááát velem lesz a hiba ,de én 1 órát tudtam játszani lvl 5 és félig és eléggi unalmas.....a controll wizardot próbáltam ami szinte csak single targetet tud sebezni:S ergó 4-5 ellenfélnél mindig üt az összes mig egy meg nem hal:S okés annyira nem tart sokáig 1 target megölése ,de akkor is comeon!

    A harcrendszer érdekes.....még tanulni kell,mert kb. minden esetben felváltva kezdtem a célpontok eliminálásába....(megszoktam WOW/GW2/SWTOR stb hogy folyamatosan mozgásba vagyok és nem tévesztem szem elől a célpontomat...itt ugye meg ha mozgok akkor átrendeződnek az agresszorok és borul a sorrend:P

    a Design-al nincs baj a grafika is szép a világ valóban elég élőre sikeredett...szinte minden NPC csinál valamit és nem csak áll 1 helyben szégyen szemre mint pl. SWTOR-ban...na az katasztrofa ilyen szempontból! Itt bementem egy fogadóba és játszanak/beszélgetnek,táncolnak a kocsmatöltelékek:))

    Sajnos a questek terén nem mutat sok újat...már most rengeteg a time sink tinglitangli küldi...menj ide menj oda hozdide/öldmegeztazt stb.
    emiatt is raktam le hamar,mert ez nekem annyi MMOval töltött év után bazira unalmas.....WOW-ban is képtelen vagyok 1 órán át többet "szintezni" ,mert eret vágok....

    Hiába van out of combat a kari nem vesz fel egy másmilyen testtartást mint harcban ez a városban mászkáláskor zavaró...

    igazából lényegében semmi újdonság nincs benne amit egy korábbi előd ne lőtt volna már el...ezért nem értem a készitőket,hogy miért nem voltak képesek egy normális ADD/DD-t csinálni...

    a FOUNDRY lehet még jópofa,de sajnos az,hogy most JóskaPista csinál egy dungeont szörnyekkel az igazából ugyanannyira lesz változatos mintha a készitők csinálták volna....odamész levered a mobokat és lootolsz azt hali mész a kövibe....

    összegzés hirtelenjében: ez bizony a sok aranyos dolog ellenére is B kategóriás multi játék....szép és csillog szépen fut,de KEVÉS:S

    szerintem nagyon hamar unalmassá válhat! ,de nem azt mondom,hogy hetente 1-2 órára ne lenne kellő szórakozás....
  • mnorbi2
    #383
    istenem mennyi troll van ebben a játékban , amugy amit irnak generalon , hogy nins benne world map ? ez igaz azt irjak minden instancolt ?
  • Fpocok
    #382
    Eddig egy szavam nem lehet a játékkal kapcsolatban, pedig én aztán nagyon negatív vagyok...

    Grafika tetszik. Bedobta egyből maxra... csak az árnyék minőséget vettem le mediumra. Tetszik. Solo instance 60, outdoor rész 50 körül, város 25.

    Designal is nagyon megvagyok elégedve. Én is a TERAt hoznám fel... abszolút nem jött be az élénk színeivel meg a csúcsos ornamentumjaival. Itt viszont nagyon bejön. Karakterek, házak, minden. Nem igazán tudom megmagyarázni, miért... ha mondanom kéne valamit, akkor azért, mert kicsit a középkori várakat, falukat juttatja eszembe (+sötétes szín).

    Harcrendszer eddig nem rossz. Miután játszottam egy ilyen akcióssal, nem nagyon tudnék visszamenni a tab-olós rendszerre.

    Lagot én sem észleltem.

    Eventek, skirmishek, FOUNDRY RENDSZER...

    Külön plusz pont a whats new rendszerért. Minden szinten megmondja, mit tudok csinálni, mi új, mi változott.

    Remélhetőleg nem hagynak minket cserben és megcsinálják eddigi idők legtetszetősebb f2p mmo rendszerét.
  • Fpocok
    #381
    Egy ültömben lenyomtam 12 szintet. WOW! Nagyon nagy potenciált látok benne!
  • Susarc
    #380
    nagyon játszik mindenki....
  • Vamp17
    #379
    Hat baratom, ha ez neked ZS kategoria, akkor nem tudom mivel jatszotal eddig...

    Sztm meg nagyon is a helyen van... A quest rendszer nagyon is "single player-es" nem az a tipikus "olj meg 5 farkast" szeru, hanem egy fo torteneten haladsz szepen elore.

    A harcredszer bejovos, a kiteressel pl rohadt jol lehet taktikazni.

    A Grafika nekem nagyon bejon, mondjuk nekem soha nem a polygon szam szamitott, hanem h maga a design rendben van-e... Pl ott van a Tera... tök szép meg minden, de az egsz olyan üres és sivár... Itt mindenhol nyuzsog az elet, az utolso kis reszlet is ki van dolgozva.

    Nalam mondjuk egy deka lag nem volt, de ez lehet mason is mulik (pl h melyik csatornan vagyok)

    Sztm messze az utobbi idok legjobb MMO-ja, a free mezonyt teljesen veri, ilyen RaiderZ pl nem is rughat labdaba mellette... de en a Tera-nal is jobbnak tartom...

    Bugok nyilvan vannak (talalkoztam en is hianyzo szinkronhangokkal, grafikai bugokkal stb) de ez megis csak egy beta...

    Szoval nekem eddig ötös!
  • drop
    #378
    nektek is offline a szerver?
  • titani
    #377
    Sztem Everquest 1 koppintás...
  • Gear
    #376
    Karakter anim lehetne erősebb valóban de a graf teljesen megfelel egy mmo-nak. Nekem eddig tetszik.
  • csgj
    #375
    Az a baj, hogy alapjáraton nem nagyon csípem az MMO-kat. Mindig ki akarom próbálni az újabbnál újabb ingyenes cuccokat, de egyszerűen sótlannak érzem őket. Nagyon szeretem a PVE-t, és ahhoz az kell, hogy hasonló minőségűek legyenek a küldetések egy singleplay játék küldetéseihez.
    Szóval eszem ágában sincs kijelenteni, hogy rossz játék, de bennem ilyen érzéseket keltett. :-)
  • mnorbi2
    #374
    nekem nagyon tetszik , rengeteg lehetőség , amit lehet csinálni , nézted ?
    skirmish ,dungeon , dwelve az itt a raid ,arena , bg mind ott van.

    Jó az irányithatóság ,jok a questek, saját dungeonok, brutal aworking fal , mennyi dungeon ahova lehet menni.. döbbenet.

    Grafika az tényleg kevés a Gw2 höz képest , azt nem is lehet felülmulni..
    de ez ingyenes uge...
  • csgj
    #373
    Fél óra fanyalgás után nem sok jót tudok elmondani róla... Lehet, hogy a Guild Wars 2 miatt van, és hogy megszoktam a minőséget. :-D Pedig nem olyan rossz a Cryptic... Csakhogy itt zavar, hogy alig látok valamit a karakteremből, hogy baltával faragott arcokkal van tele a játék, hogy a mozgás darabos és idegen, és hogy ZS kategória érződik rajta. Lehet, hogy később mondjuk jobb lesz, meg fejlesztenek rajta egy csomó mindent, hiszen béta... Ja, és rettenetes volt a lag a városban, de erre lehetett számítani. X'D

    Hm... A legnagyobb baj az lehet, hogy sokkal jobbat vártam.
  • Acidlich
    #372
    nalam kb 21:05-tol mukodik
  • stevedark
    #371
    söt nekem a honlap sem jelenik meg
  • stevedark
    #370
    mért van már szerver? mert én nem tudok belépni még mindig...
  • #369
    na, lehet írni ingame neveket!:)
  • titani
    #368
    Apa KEZDŐDIK !
  • Susarc
    #367
    ték
  • stevedark
    #366
    igen ez valószínű lesz inkább lesz ez stressz teszt :P
    de jó hogy holnap túlórázni fogok , valószínű nagyon álmos leszek holnap :):D
  • Susarc
    #365
    amennyi ember ma rászabadul a szerverekre a sok kamu béta kulccsal szerintem majd éjfél után...P:D
  • Vamp17
    #364
    21:00 magyar ido szerint.
  • soundsonic
    #363
    20:00-tól lehet logolni?
  • stevedark
    #362
    mikor lesz start skacok ? kb 21:00 ?