Neverwinter MMORPG
  • diegho™
    #2329
    Semmi nem kell hozzá, csak ismerni a játékot. CW-ről tudok nyilatkozni. Eléred a 60-at, eltöltesz 2 órát pvp-vel, ebből 1 óra legyen event alatt elköltöd, plusz amit a fejlődés alatt daily-vel összeszedtél és kész a full pvp szett. Mire 60-ra értem volt 80k AD-m és egy rakás 5-ös kövem, mert nem vertem el a haszontalan zöldekre a követ. 80k AD-ból lehet venni 2 ancient gyűrűt (igen ancient gyűrűt, ráadásul sok karakter számár a legjobb, igen az amelyik defense slotos), én 26-ért vettem darabját, ez legyen 60k. 20k-t megtartod, mindenbe dobsz 5-ös követ, kivéve a nyaki, öv párosba. Máris megvan 9k GS, vagy még több. Elmész pirate T2-be, tolsz annyi kört, hogy seal-ből meglegyen a nyaki és az öv. Máris ott vagy 10k GS közelében. További seal gyűjtés és farmolás jöhet. Delves alatt 3 kör T2 dungi valami könnyebb helyen, mondjuk pirate/karr, előtte pvp glory gyűjtés. Glory pontokból veszel olyan cuccot, aminek magasan van az ára, eladod. Seal-ből veszel gyűrűt/nyakit és eladod kb 4 óra alatt, ha átlagos droppot kapsz, akkor is megvan 50-100k AD. (4 óra az nagyjából 6 T2 dungi, ebből legyen 3 ládás és kb 8 pvp, vagyis 6x3 18szor van esélyed vorpal és soulforged enchant kapásra, plusz 3 ládában tuti kapsz valamit, 120 seal-t gyűjtesz, 3 neked való T1-T2 cuccot nyitsz, amik érhetnek 100k-t is nyugodtan, plusz felszedhetsz valami jó cuccot bossoktól is, plusz ott van a kb 4k glory) megveszed szépen a kék gemmed shirt+pants párost, beledobsz lvl5 követ, máris 10k felett vagy GS-ban. Irány komolyabb T2 dungik, vagy akár CN és dől a pénz. Ilyen egyszerű. Ehhez nem kell klán, pénz meg abszolút nem. Én talán 10 menetet mentem életemben klántársakkal, szépen össze kell keresni a delves előtt a társakat és kész. Amikor pedig nincs delves, sem pvp, irány gyors sokat mészárolni foundry-ba, hogy jöjjenek a kövek és a gold. Arról nem is beszéltem, hogy kb 2-3 óra csinálni egy 11-es karaktert, amivel lehet imádkozni és hetente 1 esély a kék ward-ra, ha van 3 accod, azon 6 karakter, ezek mind esélyesek rá, plusz ott a leadership, ami hozza rajtuk az AD-t és celestial dye pack is egész jó áron szokott menni. Nem látom sehol a buktatót, sem a pénz hiányát. Aki erre a játékra azért költ, mert túl gyengének érzi a karakterét, az inkább felejtse el az egészet, nem neki való. Klán pedig abszolút nem kell ahhoz, hogy erős karaktered legyen, klán akkor kell, ha sokat akarsz CN-be járni.