• Irasidus
    #52
    Csak most tudatosult bennem, hogy te nekem válaszoltál, alul van egy válasz gomb...

    Akkor reagálok. Az ősrobbanásból még nem következik, hogy bolygók alakulnak ki, és főleg nem közvetlenül. Közvetetten, nyakatekerten lehet felelőssé tenni, de minek, mit akartál azzal mondani? Számomra nagyon bizarr, amikor egy ember, az emberiségről vagy emberekről nyilatkozik lenézően, mintha te nem egy ember lennél vagy te képes lennél valami felsőbbrendű, magasabb erkölcsi vagy szellemi síkból szemlélni az emberiséget, akik nem túl okos "lények". Ezzel a felsőbbrendűségtől vezérelt, lenéző dologgal nem nagyon tudok mit kezdeni, próbáld meg inkább elfogadni, hogy te is ember vagy, az emberiség része. A megértés vagy megismerés (emberi) képességének vannak-e korlátjai, azt senki nem tudja, egyenlőre nem találtuk korlátot, értelmetlen erről vitát folytatni (legalábbis én nem szeretnék). A másik bajom, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy az Elmélet szót tudományban mire használják, nem, nem arra amire te a hétköznapokban, így totál értelemtelen amit mondani szerettél volna. Javaslom, fogalmazd át újra, és beszélj egy kicsit konkrétabban mert így nem értem. Köszönöm!
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2014.10.16. 15:29:50