• b-type
    #7626
    ..hát nekem piszkosul, sok dolog hiányzik, hiányoznak a felemlegetett félszerzetek, a semleges, de toborozható Medusa...de leginkább annak az érzése hogy szinte minden várhoz fűződött valami...oké, hogy egy térkép szempontjából csak egy vár, de azért tudtad.
    A fantasy az egy műfaj szvsz, nem szégyen komoly mélységében űzni,..régebben ez valahogy jobban ment.
    De majd megpróbálok jobban elmerülni....ugyan azt a farakást őrizte a legyilkolandó mobcsapat a Heroes korábbi részeiben is, valahogy még is más volt.
    Sztem nagyon jól sikerült ez a rész....sokkal jobban mint az előző (saját vélemény), de ..talán a 3d miatt a franc tudja, régebben könnyebb volt ráismerni egy térképen, hogy az hol is helyezkedik el a földrészen (egy öböl mondjuk). Remélem a készítők 'tökre belebuzulnak' ebbe a világba és a történéseibe, mert akkor lesz mindennek súlya.
    ...mert jelenleg azon gondolkodom hogy megcsinálom Enroth-t H6 térképnek :))))