Hivatalos honlap | | Heroes Magyarország | | Dobozos vásárlás | | Digitális vásárlás | |
Lények | | Gépigény | | Hőstervező | | Manual |
-
Pio #1162 Azért érthető a reakció, hisz nem így tervezték, de az okokat javarészt én is ebben látom. Ha nem két hetente jönne pár csepp infó, akkor nem lenne ez a leakelés. Ha tartani akarják a márciusi megjelenést, akkor kb. 2, max 3 hónap van hátra, azért remélhetőleg van annyi tartalom a játékban, hogy be lehessen osztani a híreket kicsit sűrűbben is. Rengeteg spell, a hősök talentfái, a különböző hősosztályok képességei, a harc közbeni képességek, gameplay videók külön adventure mapról, csatáról, egy bossharcról, videó qna-k, a még be nem jelentett 11 lény, a rengeteg neutral lény, a multi játékmódok, a pályaszerkesztő, pár mellékszereplő a hadjáratokból, valami sneak peek a reputációs rendszerről, satöbbi, satöbbi, satöbbi.
Szerintem vagy nem akarják tartani a márciusi megjelenést és kapni fog egy komoly csúszást a játék vagy nagyon is tartani akarják és nem szánnak időt ilyen dolgok elkészítésére.
Főleg azt a két VIP-et sajnálom, akik magyarázkodnak a fórumon, ők még ráadásul pénzt se kapnak ezért.
A honlap egy szép előrelépés, de azért nagyon sok dolog hiányzik róla, szerintem még 1-2 napot el kellett volna tölteniük a tartalom feltöltésével, mielőtt publikálják. Vagy ha már fellőtték akkor kihasználhatnák azt a ziccert, hogy a szemünk láttára teszik fel 1-2 napon belül a maradék lényeket, hogy lássuk, dolgoznak rajta.
A jó minőségű gameplay videó hiánya pedig számomra már kezd felfoghatatlan lenni.