• Prof William
    #66
    Ma vettem meg. Kissé zavart hogy nincsen tréning mód de a gép ellen jól be lehet tanulni a kombinációkat bár még nagyon az elején vagyok a dolognak.

    Mellesleg a ellen-jutsu sztem nagyon nehéz (bár még csak másfél órát vittem) pont akkor nyomi a R/L 2-t amikor megütnek. ez eddig csak párszor sikerült. Furcsa hogy online csatában ezt pl egy ütéssorozat közben is meg tudják csinálni. Nekem eddig sosem sikerült közben... Mi a titka?

    Online mód. Nagyon élvezetes bár az eddigi mind a 4 csatát elvesztettem még a velem egyszintűek ellen is. hiába no be kell gyakorolni a dolgot... :)

    A Story módban tetszik hogy tényleg SZTORI szóval nem csak jönnek a csaták egymás után hanem lehet mászkálni, feladatokat megoldani stb...

    A sztori csaták (A demóbeli csengőharc valamint azt követő 2 csatát vittem eddig) elképesztően hangulatosak mintha egy animés harcot néznék csak kihagyva az idegesítő időhúzásos részeket. ÉS azt ezt követők valószínűleg csak jobbak lesznek. :) A Pain harc biztosan epic lesz.

    Mindent egybevetve eddig 10/10 a játék.