71
  • iOlcsy
    #71
    hali. van egy problémám. nincs a challange main battle again menüpontban a Sasuke vs Killer Bee-s harc, pedig megcsináltam már azt a részt. kéne, mert újra kell játszanom, hogy megkaphassam a viper fang-et, ami kell ahhoz, hogy teljesen kivigyem a játékot. miért van ez?
  • surisomi
    #70
    Nem tudjátok, hogy amikor a Pein vs Jiraya harc véget ért, akkor Naruto-val kapok egy küldetést, és ott meg kell adnom egy csávónál a helyes kód sorrendet, hogy az hogy van? mert nem olvastam végig a küldetést, és így nem tok tovább jutni. És rengeteg a variáció ezért nem próbálom ki mindet, mert az túl sok idő.... :-P Aki tudja az mondja már meg. :-)
  • Nuki
    #69
    ... és átváltom a hangot japánra.

    (bocsánat a duplaposztért, régen amíg VIP voltam hozzászoktam hogy lehet módosítani)
  • Nuki
    #68
    Kawamiri no jutsu (vagy amikor fatönk lesz helyetted) gondolom arra gondolsz: folyamatosan nyomkodod a gombot, és egyszer csak bejön :P

    Mellesleg én is ma játszottam vele először (barátnőmmel, nála van az xboxunk amit közösen vettünk), először egymással kezdtünk el játszani, jól kipróbáltunk minden karaktert, nagy nehezen rájöttünk erre-arra, az után már a gép elleni harcok könnyűek voltak (na jó, Deidara ellen párszor neki kellett futni a dolognak :)

    Az angol nyelvű animéktől én is irtózom, reménykedtem hogy nem sokat hallok belőle amíg elindítom a játékot
  • donoki
    #67
  • Prof William
    #66
    Ma vettem meg. Kissé zavart hogy nincsen tréning mód de a gép ellen jól be lehet tanulni a kombinációkat bár még nagyon az elején vagyok a dolognak.

    Mellesleg a ellen-jutsu sztem nagyon nehéz (bár még csak másfél órát vittem) pont akkor nyomi a R/L 2-t amikor megütnek. ez eddig csak párszor sikerült. Furcsa hogy online csatában ezt pl egy ütéssorozat közben is meg tudják csinálni. Nekem eddig sosem sikerült közben... Mi a titka?

    Online mód. Nagyon élvezetes bár az eddigi mind a 4 csatát elvesztettem még a velem egyszintűek ellen is. hiába no be kell gyakorolni a dolgot... :)

    A Story módban tetszik hogy tényleg SZTORI szóval nem csak jönnek a csaták egymás után hanem lehet mászkálni, feladatokat megoldani stb...

    A sztori csaták (A demóbeli csengőharc valamint azt követő 2 csatát vittem eddig) elképesztően hangulatosak mintha egy animés harcot néznék csak kihagyva az idegesítő időhúzásos részeket. ÉS azt ezt követők valószínűleg csak jobbak lesznek. :) A Pain harc biztosan epic lesz.

    Mindent egybevetve eddig 10/10 a játék.
  • benedekpepe
    #65
    Nekem is megvan és végig is toltam :D az online harcok b*szott jók :D szerintem megérte megvenni :D
  • Prof William
    #64
    Főleg mivel azt halottam hogy az angol elég szxr... Most azért belegonolva az angolt azt csak úgy megcsinálták míg japánt azok a színészek adták akik minimum 5 éve adják az eredeti Naruto hangokat. Egyértelmű hogy a japán nyelv az igazi.
  • Nuki
    #63
    Neked is hálásan köszönöm a választ!
  • SpeedXHUN
    #62
    Igen átlehet,eredeti japán hangon az igazi:)
  • Nuki
    #61
    Király! Akkor megérné megvenni :)

    Nagyon szépen köszönöm a választ!
  • Prof William
    #60
    Azt írják hogy angol és japán hangsáv is van benne. Pont mint a demóban...
  • Nuki
    #59
    Angol nyelvű van neked?

    Át lehet váltani a szinkront japánra?
  • Prof William
    #58
    A narutot régebben szerettem de manapság már nem igazán vagyok a fanja. Kinőttem kissé belőle de a heti 1 manga részt még mindig elolvasom mert érdekel a sztori.
    A Demó viszont nagyon bejött. hangulat grafika és QTE-eventek olyanok voltak mintha egy animében lennék. Nem csak mint Naruto hanem mint verekedős játék is nagyon tetszik... Minőséginek néz ki...
    Már meg is rendeltem és a jövő héten meg fog jönni. Jól fog esni egy kis nosztalgia.

    Negatív példa erre a új Dragon Ball Game PS3-ra ami már demó alapján is hulladék lett. Hiába a név ha alig van mögötte valami.
  • SpeedXHUN
    #57
    Nem próbáltam még,ha szereted a naruto anime-t akkor feltétlen szerezd meg a játékot,mert isteni,simán megéri.
  • Prof William
    #56
    Az online ellenfelek ellni csatákat próbáltad már? Milyenek?
    Ha minden jól megy nekem jövő héten meglesz.
  • SpeedXHUN
    #55
    Nekem megvan!

    Nagyon jó játék,úgy összegezve nekem:A harcok elképesztő jók,az átvezetők a hangulat,minden mintha a rendes shipuudent élnéd át:D
    Ami nagyon negatív,(nekem) az az,hogy nincsen egy eredeti zene sem,pedig feldobta volna nagyon és a harcok között sokat kell mászkálni ilyen töltelék feladatok miatt,mellesleg a broken bondba 3d be mászkálhattál városba itt sajnos ilyen gagyi oldalnézetes.
    Minden karakternek más és más a fő erejük,animációval kísérik a harcot(pl sasuke amaterasu,susanoo,4.hokage egy ilyen tér idő jutsu,de nagyon jól néz ki,naruto rasen-shuriken...stb.)

    Ráadás a harcok végén kapsz pontokat(SP-Storm Point)ezekkel,ha 50 ezer fölött kapsz még szereplőket grátiszba:Killer bee,Sasuke(akatsuki,amaterasuval),4.hokage,lars a tekkenből:D:D
  • Prof William
    #54
    Elméletileg már kapható. A Gamestoren már láttam. Megvan már valakinek? Vélemény? Valószínűleg a jövő héten megveszem.
  • donoki
    #53
    Itt egy újabb videó a játékról:


    Ha így nem jönne be akkor itt a LINK.
  • donoki
    #52
    sztem ha végigviszed a sztorimódot, akkor is fel fog nyílni, elvileg dlc-vel már megkapod az elején, de ettől még a simában is bent lesz, ez nem 100%
  • benedekpepe
    #51
    valaki nem tudja hogy minato csak a gyüjtöi változatban lesz vagy majd psn-en/xbox live-n fentlesz letölthetö dlc-formátumban? : D
  • donoki
    #50
    Amúgy tetszik nektek ez a banner?
  • donoki
    #49
    jah, akkor nem tudtad kipróbálni Kakashi képességeit :) pedig ő neki szerintem elég sok "skillje" lesz :)
  • AkAfinucsi
    #48
    Jó volt azért az is :)
  • SpeedXHUN
    #47
    csak csengő megszerzése narutoval, meg sakura besegit.
  • donoki
    #46
    Jah, a demoba lehet harcolni kiválasztott karakterekkel, vagy csak a csengő megszerzése van benne és annyi?
  • SpeedXHUN
    #45
    Hát.. Liveon fent volt az "ikonja",de leszedni nem lehetett mert kiirt valami hibát,ez nem csak nálam hanem mindenkinél így ment.Tegnap viszont rámentem és egyből lejött valószínű most engedték meg hogy leszedjük.(usa,meg japán az már 1 hónapja játszik vele)

    A grafika nagyszerű mármint senki se számítson itt húú de csili-vili grafikára,de a naruto mint ANIME rajzolásos témát használ így a játékba is igy néz,ki ez igy elképesztő feelinget ad,olyan mintha az animeba szerepelnél:)
    Az írányítás (xboxról van szó most) remek lett,meg kell szokni,de elég " preciz" ezt ugy értem hogy te mondod meg mit csináljon a szereplőd,nem magától oszt mindig més fajta támadást.(pl.sima rasengan Y,majd B ha odama rasengant akarsz akkor hosszan Y majd B)

    A broken bond című játékban oldal nézet volt kidolgozva itt viszont teljes térben láthatod a dolgokat,sokkal játszhatóbb a játék.
    A zene bánt engemet,hogy a teljes játékban nem lesznek benne az eredetik,ez szerintem sokat ront a játékon.
    Mekkora nagy lenne mikor a játékban pein megjelenik és beindulna a zene("Anun" című szám)
  • donoki
    #44
    Várjuk!:)) Bár elég rövidre sikeredett a demo :D
  • AkAfinucsi
    #43
    Üdv! és hogyan sikerült? :D
  • SpeedXHUN
    #42
    Na sikerült leszedni a játékot liveról.írok véleményt ha nem gáz.
  • donoki
    #41
    Szerintem az a verzió ntsc-s, vagy az a japán verzió, nem tudom.
  • SpeedXHUN
    #40
    Goldom van,de nem engedi leszedni,nem csak nekem másnak sem.
    Még japán accountal sem sajnos.
    Ez a 105.74mb os demo sok oldalon fent van hogy pal verziós meg minden,de nem müxik sajnos.
  • donoki
    #39
    Ennyit találtam ami segíthet:
    "A demó úgynevezett console locked státuszban van, mivel ugyan régió független, de gold accountot kér a letöltéshez."
  • donoki
    #38
    1-2 helyen fent van, de sajna oda mind kell a regisztráció.. 105.74 MB mindössze az egész demo :o
  • SpeedXHUN
    #37
    Igen sajnos,akkor aki esetleg elcsípte,ossza meg:D
  • donoki
    #36
    Ami most nem jön be azon tudtam én is elérni, de most valamiért eltávolították a Marketplace-ből :S
  • SpeedXHUN
    #35
    Szia!

    Sajnos nem találom sehol,livera nem tudok sajnos felmenni.Nem tudsz megdobni egy linkel?:S ha nem gáz...
  • donoki
    #34
    Hát pedig még amikor utoljára néztem Marketplace-en akkor bejött a link.. vagy onnan szeded vagy LIVE-ról... Nézd meg torrenten hátha fent van..
  • SpeedXHUN
    #33
    Az xboxos sajnos nem jön be honnan lehet leszedni a PAL verziót?mert japán mindenhol van,liveozni meg nem tudok boxon.(ott fent van)
  • donoki
    #32
    hát azért az még odébb van, drága egy xbox360 slim