• SpeedXHUN
    #45
    Hát.. Liveon fent volt az "ikonja",de leszedni nem lehetett mert kiirt valami hibát,ez nem csak nálam hanem mindenkinél így ment.Tegnap viszont rámentem és egyből lejött valószínű most engedték meg hogy leszedjük.(usa,meg japán az már 1 hónapja játszik vele)

    A grafika nagyszerű mármint senki se számítson itt húú de csili-vili grafikára,de a naruto mint ANIME rajzolásos témát használ így a játékba is igy néz,ki ez igy elképesztő feelinget ad,olyan mintha az animeba szerepelnél:)
    Az írányítás (xboxról van szó most) remek lett,meg kell szokni,de elég " preciz" ezt ugy értem hogy te mondod meg mit csináljon a szereplőd,nem magától oszt mindig més fajta támadást.(pl.sima rasengan Y,majd B ha odama rasengant akarsz akkor hosszan Y majd B)

    A broken bond című játékban oldal nézet volt kidolgozva itt viszont teljes térben láthatod a dolgokat,sokkal játszhatóbb a játék.
    A zene bánt engemet,hogy a teljes játékban nem lesznek benne az eredetik,ez szerintem sokat ront a játékon.
    Mekkora nagy lenne mikor a játékban pein megjelenik és beindulna a zene("Anun" című szám)