• acdc
    #39
    Minden apple termektol viszhangzik a sajto kigyalad meg ilyenek de en soha semmit nem tapasztaltam kop kop.Nem mondom,hogy nem letezik a hiba nem zorog a haraszt......

    Vannak nagyobb tudasu keszulekek alairom sot szidtam is oket anno mikor nem volt sms es tarsai.
    Ar ertek aranyban sem a legjobb ez is teny.Nalam az anyagminosege tetszik es a szoftverek.Sokszor leejtettem legutobb kb 1.5 meterrol aszfaltra szerencses vagyok ugylatszik.Mindig talalok valami jo appot most peldaul felraktam egy olyat ingyenes amivel eloben lehet hallgatni egy csomo orszagban azon belul varosokban a rendorsegi ,mento,tuzolto cb radio adasait (lehet hulyeseg de legalabb gyakorlom a nyelvet)

    Androidnak orulok (nekem is volt galaxi s) csak elezodik a harc, de meg ido kell szerintem.19 frimware jott ki addig a telomra 2.1 es 2.2-re 5 de egy sem volt az igazi (ez lehet csak a samsung hibaja nem maga az androide) es a keszulek bal oldalan feletebb bosszanto recseges ropogasok jottek elo.Akarhanyszor a kezembe vettem hallatszott.Errol nem szol a sajto?
    Lehet,hogy android 3 es valami jo kis anyagminosegu fem netalan,es boseges minosegi szoftver ellatottsag eseten ujra visszaterek ra nem azert mert elegedettlen lennek az iphoneval csak van 3 fontos szamom es meglesz a helye.