Sims Medieval
  • Joschka
    #427
    Szevasztok!

    Hááááááááááááát... nagyon megmérgültem az EA-ra!!!! Ilyet xarul megírni egy játékot...hát agyunkat eldobni tőle. Kénytelen vagyok a leg frissebb nvidia illesztő progi ellenér is dobni ezt a kotla medievalt, mert a monitorom bevillog rendesen tőle, holott a sims 3 és a többi játék ilyent sosem csináa. Pedig megy a Mass Effect 2, A my Sims, a Burnout Paradise, a CitiesXL 2011 és a Sims 3 rajta. De ez a f..s ez nem. Alapjaiban hibás az egész, rendesen elírták a programozók. (Mivel én is olvastam, hogy nem a gépünk hibája, hanem a játék-é.) Cammog a figura benne, mint a medve, a körbeforgatások nem működnek, csak amikor a progi gondol egyet, szóval én ezt felejtem...Hogy van ezeknek pofájuk egy Alfa verziót késztermékként a piacra dobni? Komolyan mondom most: Megyek vissza sims 3-azni!!!! Sajnálom, erről nem én tehetek, de a vadi új videókarimat ne kúrja má el ez a nyamvadék....

    Ja, ha valamelyőtök magyarítaná a játékját(remélem jobb az angol tudása is, mert az enyém csak MEZEI!!!!!!!!!!!)
    A Sims 3 Translatorban bárhogy átírhatjátok a magyar megfelelőt.. a program erre teljes szabadságot ad!!!!!
    És igen: A sims 3-hoz is lehet vele módosításokat is készíteni.
    Én éppen a napokban készítettem egy jelentőset a Leszáll az éjhez!

    Szóval én ebből kiszálltam most, bye, bye!!!!