Sims Medieval
  • dartonita
    #304
    Nagyon gyenge kivitelezesu lett ez az uj stilusu egy rpg/sims.Oriasi varakozasokkal tekintettem a megjelenes ele,szeretem a sims-et es a szerepjatekokat is,mindez kozepkori kornyezetbe agyazva szamtalan lehetoseget tartogatott.Nos a megjelenese utan beszerezve jatszottam vele par orat/napot.Tapasztalataim eleg vegyesek.Nagy hevvel vetettem bele magam a kuldetesekbe es annak-rendje modja szerint meg is krealtam az uralkodot akivel az egyszerubb kuldiket siman be is huztam.Aztan varazslotorony,barakk epult,ott mar erdekesnek talaltam hogy miert kell uj sim-et bekoltoztetni.Vegulis megszoktam,es a baratnomrol mintazott varazslotanonc nenivel csinalgattam tovabb,amikor is elertem a 2szemelyes kuldetesekhez.Nos most mar a masodikat hagyom felbe mert egesz egyszeruen a jatek semmilyen utalast nem ad,ha az ember elakad.Most epp meg kene csokolni egy masik sim-et a karakterrel,de hiaba pofaztam,hizelegtem,ajandekoztam,zongoraztam vegig minden lehetseges kommunikacios lehetoseget,sot varazsoltam is mar mindent,nem ajanlja fel ezt az opciot.A hint-ek szinte teljes hianya es/vagy a help system gyermekbetegsegei miatt egyaltalan nem vidam dolog egy ido utan keresgelni azt az 1-2vel tobb opciot(a terkep egeszen!) amit 1-1 cselekmeny megnyit valahol...valahogyan.Raadasul eleg jo gepem van,es durvan szaggat bizonyos helyeken a grafika.
    Ez szamomra egy befejezetlen,rengeteg eredeti otletet tartalmazo de borzasztoan gyengen kivitelezett sims klon lett.Elkepzelheto hogy masok jatszi konnyedseggel jutnak at a szamomra frusztralo reszeken,de szamomra csalodas.Senkit nem akarok elriasztani attol hogy kiprobalja,de szerintem meg sem kozeliti az eddigi simseket jatekelmenyben.