• teddybear
    #69
    Feladom. Műszaki és géptervezési tudományokból Kara kán színvonalán állsz, keveset tudsz, de legalább azt is rosszul.

    Még utoljára: a most sztárolt hibrid autók minimális szinten fogyasztanak kevesebbet a hasonló méretű motorral szerelt hagyományoshoz képest, és azt is csak napi 20-30 kilométeres futási teljesítmény esetén. Azért ekkora távon belül, mert városban kb. ekkora távolságra elég az akkuban tárolt energia. Ami a fékezéskori energia-visszatárolást illeti, az úgy 30-50% pluszenergiát jelent.

    A kerékagyba épített motor mindenképp megnehezíti a kerékagyat, mert a szokásos alkatrészeken felül kerül beépítésre. A felni és a gumi meg mindenképp kell.

    Részemről ebben a témában ez az utolsó bejegyzés, nem az én dolgom helyretenni azt, amit a műszaki oktatóid(ha voltak egyáltalán) elbaltáztak.