Warhammer 40K: Space Marine
  • Szaruman
    #143
    2 pálya van benne, 48 perc alatt toltam végig. Az első hosszabb, a második rövidebb (és sokkal könnyebb). A pályák ugyan azok, amik a videó(k)ban voltak, úgyh sok spoiler nem volt benne. Káosz sincs meglepő módon. Bugot sem találtam.
    1. pálya: sok ork, pár nob, amiket meleebe nem tudom, h kell megölni. Kivégzéssel gyógyulsz, amire nagyon kell figyelni, mert könnyű összeesni (normálon is). A végén 2 nob jött, ott 2x összeestem, meg előtte is párszor, amíg rájöttem, h a harc hogy megy. 4 féle fegyver van, chsword+boltpistol, bolter, vmi stalker bolter meg vmi vengenakármi, amit nem tudok, h mi :D
    2. pálya: itt assault kitet kapunk, ami kurvajó :D Fölugrassz, majd belebaszódsz az orktömeg közepébe. Egyértelműen mókásabb, mint az első pálya, gondolom nem véletlenül 5-10 perc hosszú (max). Itt volt pár mekboy/tankbusta(?), legalábbis rakétával támadtak. Ez elég könnyű pálya volt, az assaultcucc imba :P

    Nekem elsőre tetszik, főleg azért, mert már elképzeltem, h multiban milyen állatkodás lesz :D + a tápos fegyverek nagy részét még nem is láttam, hbolter, plasma, power cuccok, etc. Egyelőre jó vételnek tűnik.
    Ja, és orkot gyalázni mindig jó :D