mikor fogadja el az országgyűlés? mi az akadálya? hol tart a dolog? lesz-e valaha?
  • Keroz1n
    #348
    Igen,és megint ott lyukadunk ki hogy.: ha az A1 jogsi a kezemben van az = azzal hogy tudok vezetni.Pedig kurvára nem,ahogy B-vel sem,C-vel sem,M-el sem,és egyikkel sem.Nem azzal fogsz megtanulni vezetni,max az alapokat tanulod meg vele,de semmi többet.A lényeges része gyakorlással sajátítható el,és akinek megvan a B,az el tud vezetni egy 125-öst,KRESZ ugyanaz,csak meg kell tanulni motorozni,és most hogy azért elkérnek 80ezret vagy sem,azzal 100% hogy nem leszel előrébb.
    Mint korábban írtam,robogó mellett van egy 125-ös Yamaha DT-m,30óra motorozáson már túl vagyok 2-3hét alatt..tudok motorozni? Nem.Miért nem?Azért mert még nem érzem úgy mint az autót..nem arról van szó hogy nem tudom elvezetni,A pontból B-be simán elmegyek,csak nincs meg az a rutin mint autóval...Csak mellékesen hozzátenném h külön volt meg az M jogsi 14évesen,és aztán külön természetesen a B 18évesen,és most az A.korlátozott az én esetemben sima lehúzás,nem fogok még egy ideig nagyobb motort venni,bőven elég ha ezzel szállok el,de viszont jogsit se fogom letenni mert lehet hogy megunom egy idő után és nem nagyobb motorra vágyom hanem inkább egy autóra...addig meg marad a trükközés sajnos.