Készíts magadnak játékot, UnrealŸ Engine 3 alapokon
  • dysfunctional
    #395
    Nem szeretnék off lenni, csak egy általam elgondolt, még ötlet szinten kész játék alá keresgéltem a megfelelő eszközt, ami majd meghajthatná a témát, amikor rátaláltam az unreal engine-re. Ahogy egyre jobban körülnéztem a támában, találtam egy (szerintem) sokkal használhatóbb engine-t, ami szebb és powerebb, mint az UDK. Igazából a bizonyíték a Unity motor képességeire egy (talán általatok is ismert) böngészős játék, az Interstellar Marines . Youtubon van pár video, mely a motor fizikáját, anyagszimulációját stb. bemutatja, és komolyan mondom, hogy nem sokkal marad el, a "nagy" CryEngine 2 látványvilága mögött (persze ha értő kezekbe kerül). Ezt csak azért írtam le, hogy ha esetleg nem ismernétek annyira ezt a motort, akkor ne ragadjatok le az UDK-nál, mert erősen korlátozott, szóval engem a Unity jobban meggyőzött, és amíg ki nem jön a Cryengine 3 ingyér, addig ebben a motorban gondolkozom én is. És ne feledjétek, egy játék annál igényesebb megjelenésű, minél részletesebbek a modellek és a textúra, a motornak csak el kell bírnia.Interstellar Marines