Avagy az egyik legnagyobb ellenségem.
  • tigeroo
    #58
    előtted az élet. amúgy megsúgom, az érettségihez tényleg nem kell elővenned a könyveket. az semmi. az úgy van megkomponálva hogy egy szakmunkásképzős is átmenjen belőle legalább kettessel... ha van egy csepp józan eszed és az órák 3/4 részén figyeltél akkor simán kitudsz hozni egy 4-es átlagot (én a történelem tételsort sem tudtam pl., tavaly érettségiztem)
    igaz, most egyetemen szopok, mert muszáj bepótolnom a hiányosságaimat, főleg reál téren nagyon meglátszik hogy még arra gyúrni kell (magyar töri szakos gimiből mentem mérnök szakra)

    amúgy a tanulás az önmagában semmi. tanulni egy papagáj is tud. annyi de annyi lehetőséged van...

    én meg mindig azon agyalok, hogy 24 óra nekem kurvára nem elég egy nap.

    zenélni, testépíteni, fórumozni (kajak, egy nap nagyon sokat fórumozok), néha barátnőmmel vagyok, néha esténként diablozunk mostanság haverokkal, meg ilyesmi. (ja és ezt úgy mondom hogy középsuliban 3 évig wowoztam, tavaly érettségiszünetben még lich kinget vettem meg...)

    haverjaid mit csinálnak hogy nincs suli? kapcsold ki a gépet és menjetek sörözni!!


    ja amúgy a továbbtanulásos dologra, attól hogy egyetemre akarsz menni attól még el kéne dönteni hogy megéri-e... elvégzel egy lim-lom szakot azzal szart sem érsz, kitörölheted vele