124
Avagy az egyik legnagyobb ellenségem.
  • Bruk
    #84
    Na az úgy tényleg szopás. :S
  • tigeroo
    #83
    pont ez az hogy nekünk már egyből bedobják az embereket a mély vízbe, azért nem sok hallgatónak volt középsuliban mechanikája amikor idejön
  • Bruk
    #82
    Jó de az egyetem, itt amit mi veszünk nem lenne nehéz ha elmagyarázná rendesen (1x egy másik tanár helyettesített és tök érthetően elmagyarázta) meg normálisan osztályozna. :D
  • tigeroo
    #81
    mecha I keresztfélév most 40 emberből 2-3nak sikerült
  • Bruk
    #80
    -várom
    ráírta*
  • Bruk
    #79
    Butaságokat beszélsz. Mechanika dogánál 33-ból 31 elégtelen született (többször is volt ilyen). 2 jeles lett, de csak azért mert az egyik gyerek tudta a másik lemásolta. Év végén 6-an buktunk, több azért nem mert okosan megoldották (nem részletezem mert nem törvényes úton). Az utolsó dogán múlott hogy megbukok-e. Egész jól sikerült a doga, tanár is rendes volt mert átszámolta nekem meg minden és azt mondta jók lettek (csodálkoztam is mert egész évben 1 f@sz volt). Aztán várom otthon várom hogy beírja enaplóba, eltelik pár nap, megkeresem mért nem írta be. Azt mondta ez is elégtelen lett minek írjon be többet. Megmutatta a dogát és még ki sem javította csak ráírtam az egyest.
  • davidka003
    #78
    Aki középiskolában bukik az egy nulla és húzza le magát. Az ilyenből lesznek az utcaseprők meg hasonlók. Ami nem baj, mert az is kell.
    Én se tanultam nagyon sokat mégis 3-as 4-es mindig megvolt.
    Főiskola/Egyetem meg más dolog. Ott sokkal keményebb dolgok vannak és ott szinte természetes a bukás. Nagyon nehéz, hogy sikerüljön minden tantárgy. Még jó, hogy van ez a kredit rendszer és nem kell az egész évet ismételni egy bukás miatt.
  • Bruk
    #77
    csomó*
  • syberia2
    #76
  • Bruk
    #75
    A melegeknek arany életük van amíg titkolják.. miután nem titok akkor is, csak kapnak egy csumó buzioltást (jobb esetben). Az egyik haverom is ilyesmi, multkor lejött, kapott fél óra oltást és hazament.
  • solo
    #74
    Pontosan.
    Évvégefelé 3 ból álltam szarul.ebből 2 bukás, 1 meg szar.:D
    kurva matek meg kémia:@


    Az 1 et ami szar lett 4 esre javítottam, és a másik 2 bukás esélyes dolgot meg 2 esre, és nem azért, mert ofő akárki mondt,a hogy megbuksz, tanulhatsz nyáron, hanem mert a barátnőm mondta, hogy ez így nem lesz jó:D
  • solo
    #73
    mivan?:DDDD
  • byzhouse
    #72
    de te havi 16milliót keresel... minek neked munka?
    ám is gay vagy dolgozni nem tudnál
  • Frayer
    #71
    Én is lusta vagyok..nem akarok dolgozni menni.
    Nem tudom mért kéne dolgoznom. Ha dolgozok pénzt kapok. Na jó én szeretem a pénzt, de ez egy nevetséges összeg amit munkáért kaphatok.
    Füvet sem tudok nyírni, mert tudom, hogy kinő amint lenyírtam.
    Ennek így miértelme?
    Ágyazni sem szoktam. csak felkelek és bekelek.
    És ebből még nem volt gond.
  • Bruk
    #70
    Szegények (bár akkor még nem biztos hogy ilyen tróger volt). :D
  • varax
    #69
    nem-nem, nálam pont fordítva voltak a dolgok :D
    De haverjaim nagyrésze oda járt :D
  • Bruk
    #68
    Karakaszt ismered? :D
  • Bruk
    #67
    Ja, nagyon tróger egy suli.. Oda jártál? Vagy a szomszédba? :D

    #62 Az a suli legalább néz is ki valahogy. Nem szaladgálnak patkányok meg csótányok mindenütt.. sőt még a wc is rendben van a kondiról nem is beszélve.. de nálunk...... :D
  • Ronny
    #66
    Egy nő lehet a legjobb motiváció. Ez irányba kell törekedni:)
  • RAZOR27
    #65
    höhö nópara, az érettségi pite nagyon...
    angolon meg föcin voltam idén, angolra semmit nem tanultam, de ahoz szvsz érzék kell valamilyen szinten, meg azt alapból vágtam.
    föcire összeadva tanultam egy... nemtom 7-8órát, de ez ilyen két hét alatti összeg.
    uccsó két nap már inkább hagytam a fenébe, gondoltam már késő, erre 90%feletti 5ös lett, az angol szintén :D
  • F1re
    #64
    Nálam úgy volt h Semmit nem tanultam érettségire csak utolsó 2 napba az volt a motiválás h eljött hozzám délutánra 1 bnőm aki tanított :D, életembe először tanultam 4 ! órán át :D az is az volt h ő olvasott el nekem minden, és qrva jó volt :D de sikerült az érettségi gondoltam megosztom hátha van neki is ilyen bnője a legjobb ha még dugnád is az illetőt akkor még jobban motivál

    jah és ez jóó tanács :D "kösd össze a kellemeset a hasznossal" működött :D
  • tigeroo
    #63
    inkább ki kéne lépnie a való életbe, ott 1-2x pofára esne aztán megtanulná hogy tenni is kell valamit az életben nem anyuapu szoknyája mögött tengődni

    az a baj hogy az én korosztályomban is egyre több az ilyen aki csak úgy él a nagyvilágba bele
  • Benny04
    #62
    bláthyban is ez van mindig :D
  • varax
    #61
    andrássy?
  • Bruk
    #60
    :D:D
    Nálunk a szomszéd is kan suli. :(
    Képzelheted nyíltnapkor mi volt amikor a mi osztályunkba be jött 3 csaj. Dobhártyát szaggató üvöltés és a tanárok csak úgy kísérték ki a csajokat.. :D
  • Jano
    #59
    Az mekkora lustaság már, ha valaki önnön lustaságának megoldását is másokra akarja lőcsölni? :-|
  • tigeroo
    #58
    előtted az élet. amúgy megsúgom, az érettségihez tényleg nem kell elővenned a könyveket. az semmi. az úgy van megkomponálva hogy egy szakmunkásképzős is átmenjen belőle legalább kettessel... ha van egy csepp józan eszed és az órák 3/4 részén figyeltél akkor simán kitudsz hozni egy 4-es átlagot (én a történelem tételsort sem tudtam pl., tavaly érettségiztem)
    igaz, most egyetemen szopok, mert muszáj bepótolnom a hiányosságaimat, főleg reál téren nagyon meglátszik hogy még arra gyúrni kell (magyar töri szakos gimiből mentem mérnök szakra)

    amúgy a tanulás az önmagában semmi. tanulni egy papagáj is tud. annyi de annyi lehetőséged van...

    én meg mindig azon agyalok, hogy 24 óra nekem kurvára nem elég egy nap.

    zenélni, testépíteni, fórumozni (kajak, egy nap nagyon sokat fórumozok), néha barátnőmmel vagyok, néha esténként diablozunk mostanság haverokkal, meg ilyesmi. (ja és ezt úgy mondom hogy középsuliban 3 évig wowoztam, tavaly érettségiszünetben még lich kinget vettem meg...)

    haverjaid mit csinálnak hogy nincs suli? kapcsold ki a gépet és menjetek sörözni!!


    ja amúgy a továbbtanulásos dologra, attól hogy egyetemre akarsz menni attól még el kéne dönteni hogy megéri-e... elvégzel egy lim-lom szakot azzal szart sem érsz, kitörölheted vele
  • dienesoft
    #57
    El se kezdem, most menjek el papírcetliért a szekrényig?...:].
  • neoG
    #56
    Mikor bevillan, hogy "majd holnap csinálok valamit", szépen fogj egy cetlit, írd fel, hogy holnap mit fogsz csinálni! Ragaszd a monitorra, nehogy elkallódjon.az első napokban ugyanúgy szarsz mindenbe, de aztán zavarni fog, hogy saját magad baszod át. Ezután vagy nekiállsz kipipálni a listád, vagy abbahagyod a cetlizést. Egy próbát megér.
  • sanyicks
    #55
    nyugi, én mint igazmondó ferenc is, 4 évig nem csináltam semmit :D érettségi előtt is inkább gta:sa-ztam :DDDD mégis egész jó lett az éreCCSégi eredményem. És felvettek volna sok helyre (fel is vettek álmaim helyére (bmf nik), de fél év után rájöttem, mégsem olyan a tanterv mint amiről álmodtam).
  • Jimmyke
    #54
    Duplázol, 10 nap alatt rágyúrsz két tantárgyra, mellé megcsinálsz egy középfokút esetleg az egyik tantárgyból emeltezel és bőven 400 pont felett vagy.

    Érettségi azoknak nehéz akik ilyen 470 pontos "sztárszakmákat" választanak.
  • Falkon
    #53
    Nálunk sincs. Összesen 36 fiú! :(
    De viszont az ablak mellett ülők, a szomszéd suliba meg csak lány! :D
    Volt mit nézni órán! :D
  • Bruk
    #52
    Nincs egy lány sem az osztályba. :(
  • gyepesjoint
    #51
    és ha 14 alatti? ő nem tudhat semmit? istenem bazmeg
  • szabii98
    #50
    khm:D

    Fórum Felhasználói információ

    syberia2 felhasználói adatlapja
    Csillagjegy: Halak
    Életkor: 14 alatt
    Neme: fiú(vagy nem)

    #37:+1, töriből rohadt szar vagyok, egy lányt néztem órán, és megjegyeztem mindent amit a tanár hablatyolt... próbáljátok ki bejön
  • syberia2
    #49
    nem tudom, te látod-e de nekem február 31 a születési dátum is.:D:D
    Év: 1997 Hónap: 2 Nap: 31
    azt hogy?
  • syberia2
    #48
    ehm
    a 18 az nem 14 alatt van...
  • Sadist
    #47
    Ne tömjük már a fejét ostobaságokkal. Anélkül is bőven hígul az IT szakma.
  • Sadist
    #46
    Meg informatikus könyvtáros, média és kommunikáció és hasonló büfészakosok.
  • Willi Betz
    #45
    Legjobb dolog a lustaság:D Én is lusta vagyok,de ha van valami amit meg kell csinálni akkor azt megcsinálom,utána döglés:)