Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    #4567
    Nekem is hasonló értékek vannak. Eddig max a GPU 54%-on volt, A Vram használat meg 1900MB-ot is túllépte párszor.

    Ugyanígy grafikai beállítás mellett jobban ment a Nvidia GTX560Ti GPU-val, ami 95-99%-os kihasználtságon volt, és max 1013MB Vram fogyasztás.

    Második monitoron figyelem a paramétereket.

    Ennyivel meg nem erősebb a HD7800-as széria, hogy csak ennyire terheli le. A procimat felhúztam 4GHz-re, semmi változás, nem ment jobban. Volt egy kis GPU tuning ia 10% 1GHz@1,1GHz, de a max FPS tartósabb és magasabb, de a minimum még mindig a béka segge alatt (19-20), ahol az Nvidia-val, bőven 30 fölött volt, pl Anapa leszállás közben. A tuning csak max FPS növelte meg, de a minimum maradt.
    Ha kikapcsolom a műszerfalat a régi kabinokban, akkor egyből helyreáll minden, mert a 19-20FPS helyett 30FPS a minimum.

    Jótékony hatással volt, hogy a viz megjelenítést is visszavettem low-ra, de GTX560Ti-vel mediumon high-on sem volt probléma.

    Most beszerzek egy használt Nvidia GTX580-at, igaz azon csak 1,5GB Vram van.

    Akkor melyik gyártó GPU-t használja is jobban a DCS:World...

    Tegnap nem volt időm tesztelni a 13.2 beta 6-ost, majd ma.