36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • sure
    #4348
    Tjahh, így, hogy áll a gép a levegőben, minden sokkal eccerűbb...
  • DonZorro
    #4347
    Aki esetleg nem tud még az AGM-el lövöldözni, annak itt egy rövid videó magyarul:

  • macleody
    #4346
    Na igen, ez a DCS X-akták.
  • LeonSilver
    #4345
    Szessz!
    Igen. Ugyan úgy működik, mint a többi modul.

    A boltban 30$ (29.99 - 6500,- Forint).
    Én odaadom 18.3$-ért azaz 4000,. Forintért.
    Nem kamu, nem átverés és nem fogom használni titokban. VAn aki vett már tőlem szoftvert meg mást és azt hiszem semmi probléma nem volt semmivel. Ha érdekel írj privit.
  • TG Gida
    #4344
    Hali!
    Engem érdekelne.Ez is ilyen aktivációs varázslattal megy?
  • csolee
    #4343
    wittman!
    rád gondoltam segítség ügyben - macleodynak...
    este leszel tsen?
  • LeonSilver
    #4342
    Hát pedig ezen mennie kellene baszki.
    Nekem AsRock 970 Extreme4, AMD PhenomII 975BE, 12GB RAM, ATi HD6970 2GB és amikor még toltam, akkor szépen futott.
    Persze volt ami megfektette, de az mindenkiét kiütötte :) (CBU és társai)
  • macleody
    #4341
    Asrock 990FX Extreme4
    AMD FX 8320 3.5GHz
    MSI TwinFrozrIII 7850 2GB DDR5
    Corsair Vegeance 8GB 1600MHz CL9 Kit

    BF3, CLoD, RoF, Assassin Creed3, ArmA2OA frankón megy, ez a fos meg lemegy 10-15 fps-re is. 1360x768-ban játszom, annyit bír a tv-m.
  • LeonSilver
    #4340
    Ámberek!
    Van még egy eladó DCS: CA a tarsolyomban, nem érdekel valakit??
  • LeonSilver
    #4339
    Milyen a gépezet?
  • macleody
    #4338
    Na lehet mégse játszunk, megvan a gép de szinte ugyanolyan szarul fut mint eddig. Kár hogy nem lemezen van ez a fos, akkor legalább lenne mit összetörnöm.
  • DonZorro
    #4337
    Srácok a GBU12, CCRP/CCIP dobással kapcsolatban tudna segíteni?

    JDAM és MAV frankón megy de a GBU nem nagyon!
    CCIP-ben néha pontra megy néha mögötte csapódik be!
    CCRP-ben pedig mindig mögé megy! :(

    Valaki segítsen lécci!!! :$
  • Papa01 #4336
    Oki, köszi megnézem! :)
  • Molnibalage
    #4335
    Nem lett törölve, csak a sg motorja felismeri a szövegben a kettőskeresztet. Az első link működik és a sorszám alapján megtalálod.
  • Papa01 #4334
    Köszi,a topic-ot, nem is ismertem, +fav! :) Sajnos a HSZ törölve lett, de gondolom, ott körül lesz infó.
  • Molnibalage
    #4333
    Lásd itt az #59959-ben.
  • Papa01 #4332
    Picit off:

    Erről a típusról hallottatok már? Vagy csak egy kis "reklám"? :)
  • z0ty4
    #4331
    Újabb Ralfi videó, hát hangulat az van :)))

  • Sanyo
    #4330
    Nekem is feltűnt, meg 1-2 afganisztáni A-10 videóból is. Annak aki nem ismeri, rohan megvenni az FC3-at. :) Egyébként tényleg remek videó.
  • Molnibalage
    #4329
    Volt ahol jó volt, de pl. a bagdasi SA-6 bevágás totálisan nem illett a helyzethez, engem kifejezetten zavart.
  • repvez
    #4328
    És ugye a rádiózás ,meg a zenei aláfestés mennyivel másabb hangulatot ad mintha csak zene lenne alatta? :) Még akkor is ha ismétlődik.
  • Molnibalage
    #4327
    Én már csak ilyen vagyok. :)

    Akkor még egy kis kötözködés. A videó hangulata fantasztikus. Csak éppen teljesen összefüggésetelen, egyetlen komoly harci jelenet sincs benne, ami igazán látványos lenne, ami a DCS lehetőségeit figyelembe véve elég fura. Ettől független jó minőségű, bár inkább csak egyfajta "érzés" az, ami átjön, meg a tonnányi utómunka és effekt.
  • z0ty4
    #4326
    de tudtam, hogy belekötsz valamibe
  • Molnibalage
    #4325
    Nem tűnt fel senkinek egy elég durva hiba a videóban? AMRAAM F-18 wingtipen...? WTF..?
  • Molnibalage
    #4324
    Ilyenkor sajnálom, hogy nem értek a DCS-hez és hogy körülményes azt egész, pl. hogy bármelyik géppel repüljek, összerakni egy bevetést. stb. Pedig videó készítésre kiváló.
  • KukacMarci
    #4323
    Igen, fent van, köszi szépen.
  • HungaroJET
    #4322
    Ja, most ugrott be. Tényleg volt néhány bőr amit újraszíneztem ill. enyhén feltuningoltam de csak a Su-27-hez.
    Túl sok mindent csinálok egyszerre... néha "visszaüt" a dolog :D
  • HungaroJET
    #4321
    Hát szerintem azok nem az én munkáim :), pláne ha a Su-30-as gépekre gondolsz, mert azokat CombatAce csinálta a bőrökkel együtt :D, én csak tanácsadóként működtem közre.
    Ha pedig a Su-27-re gondolsz (úgy rémlik hogy az nem is volt látható a videóban) az ahhoz való skinek még a 3GO korábbi művei, a többi pedig mind a LockonFiles-ról való "bőripari" mesterek darabjai :D
  • Sanyo
    #4320
    Na ezért nem írtam bele a hírbe, köszi a kiegészítést! :) Egyébként szép skint csináltál a Szuhojnak.
  • HungaroJET
    #4319
    Sanyo ! Sajnos azok nem igazi kabinok. Mind a (külső) 3D modell részei és a másik kabin (szerintem egyre gondolunk - amiben végig vándorol a kamera) az pedig ugyancsak (külső) 3D modell: a Minyót láthattuk.
    Mellesleg ha jól rémlik Slamraam csinált anno egy Chinook videót, ahol a videó végén egy motorcsónakkal "beugratnak" a vízbe egyhén belemerülő Chinook rakterébe :D
    No itt is van:
    VIDEÓ
  • gsg16
    #4318
    már lent van
  • Reaper
    #4317
    És persze ne feledkezzünk el Hungaro és Beczl munkájáról sem!;)
  • Reaper
    #4316
    És Jack F-18 skinjei vannak a videóban...;)
  • z0ty4
    #4315
    le kell tölteni youtubedownloader-el.
  • Caterpillar
    #4314
    Épp akartam írni, hogy bár az hogy hülye volnék, nincs összefüggésben a videóval, mindenesetre interesting, régen volt már render fotó Apache kabinról, ellenben az ominózus Wags féle DCS promo vidiben, azt nem említi... Hümm
  • Sanyo
    #4313
    Sőt, még egy Chinook utastér is van valahol az elején, de direkt nem írtam le, nehogy hisztéria legyen. :) Simán lehet valamilyen FC3 mod, vagy egyátalán nem az FC3-ből származik.
  • LeonSilver
    #4312
    Az egy Apache kabin, de ez a tény nem befolyásolja (vagy Maunikásan: nem folyásolja be) az elmeállapotodra történt utalást ... ;)
    (persze csak ugratlak)
  • Caterpillar
    #4311
    Csak én vagyok hülye, vagy egy Apache kabint láttam 0:44-0:46 között? :O
  • gsg16
    #4310
    ez egy nagyon jó videó.reméljük,hogy sokáig fent lesz,és nem törlik majd szerzői jogi baromságok miatt!
  • krisztian005
    #4309
    DirectX9C fent van? Nekem az volt a gond, mert a win7-ben dx11 van de hiányoznak belőle olyan dolgok amik a 9-esben benne vannak.