
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
#36489
látom megint nem érted, mert te "brutál fordítási hiba " ként értékeled, ha egy Blikk szintu ujságiró, légierőhoz sorol egy repülöt és nem a tengerészgyalogosokhoz vagy a navyhoz.ÉS csak egy elirás történt ez egy brutál hiba számodra ,másnak, meg pont akkora mint a te részedről történt elgépelés ,de akár veheti valaki azt is komolyan . ahogy rámutattam , hogy lehet a colonia egységhez is tartozonak gondolni.
DE a lényeg ugy is az, hogy egy B tipusrol van szo és ha ez tipushiba akkor lényegtelen , hogy ki uzemelteti akkor is le lesznek állitva a hiba kijavitása miatt.Aki nem ért a dolgokhoz annak olyan mindegy, hogy most USAF vagy USMC aki meg igen az meg tudja, hogy elirás történt, de a lényegi dolgokon egyik sem változtat, nem ez miatt történt ami történt.
Egyébként a szerencsétlenul járt gépet még nem vette át egyik egység sem ,mert a gyár tulajdonában volt berepülésen még.