36812
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • macleody
    #36288
    Köszi.
  • repvez
    #36287
  • LeonSilver
    #36286
    Valami gebasz van, mert ha jól rémlik olvastam a fórumon
  • macleody
    #36285
    Változott valami az ápdét óta az apacsnál? A kettes motor felpörög, aztán leáll, kézi indítással is meg win-home-mal is.
  • militavia
    #36284
    Még a ZENE is remake, amitől szarabb lett.
    Semmiféle eredetiség nincs gyak már az amerikai filmgyártásban. Nagyítóval kell keresni a nem szemetet.
  • PhantomAss
    #36283
    Tökre egyetértek, én is így látom.
  • repvez
    #36282
    nekem csak az a bajom vele , hogy ez is egy copy paste film lesz mely oly sok más is mostanában. Az előzetesek alapján tisztán beazonosithatoak az azonos jelenetek és a karakterek.
    Ami pozitívum, hogy a mai technologiának is köszönhetően valós gépeket látunk mind kívülről mint a kabinból és nem egy kamu nappali méretű helyet ahogy lenni szokott vagy egy pontatlan CGI verziót . és az előzetesből ha jól láttam akkor talán a mig28as se amerikai típus hanem egy Szu57esnek látszó gép lesz.
    A cikk alá még annyit írtam ide az SG-n , hogy az eredetihez képest megjelenik az erős női karakter a mai kor igényének megfelelően és emiatt gondolom a szólásszabadság és vélemény nyilvánítás teljes támogatásával cenzúráztak is a hozzászólást :P
  • PhantomAss
    #36281
    Ez nekem is nagy kedvenc filmem, ahogy mondod, a fényképezés mindent visz! A sztori itt is gagyi de azok a felvételek...
    Nekem viszont nagy kedvencem Cruise. Bár a scientológiát én is rühellem, de elválasztom a filmeket az embertől, nekem teljesen mindegy hogy a magánéletben mi a vallása.
    Szinte az összes filmje nálam ott van a topban, az Utolsó szamurájtól a Valkűrig.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2022.03.30. 20:17:20
  • LeonSilver
    #36280
    Én eleve rühellem ezt tom nevű, scientológus görényt. Egy filméjt sem nézem meg. Az első Top Gunt persze láttam, nem ttetszett.
    Inkább megnézem kétszer a Vadászpilótákat. A sztori meg úgy minden egy sz*r, de a felvételek mindent visznek.
    Persze csak szigorúan "szerintem"

  • bunny
    #36279
    Nyilván mind megnézzük, legalább azért, hogy lehessen fikázni :D A Top Gun-t amúgy én se szeretem, az a pár repülős jelenlet még anno király volt, mégiscsak amcsi vadászképek (még az orosz is :D ) de a story meg a többi amúgy nem az esetem. Néha adja a tv én meg sose nézem meg, mégcsak le sincs töltve.
  • PhantomAss
    #36278
    Én kiváncsi vagyok rá, bár a Top Gun sosem volt a kedvenceim között. Nekem túl 'hollywoodi', de egyszer azért meglesem.
  • LeonSilver
    #36277
    Ismét egy film, amit nem nézek meg és ennek roppantul örülök :D
  • PhantomAss
    #36276
  • PhantomAss
    #36275
    Okés, mindjárt beírom oda
  • Boconadi
    #36274
    Nincs tapasztalatom a t16000m-el, de az x52-höz kepest oriasi visszalepes szerintem. Havernak az van, az Apacs iranyithatatlan vele szvsz.
  • bunny
    #36273
    Milyen toolkit? Linkeld már pls, akár az FS2020 fórumba is , sőt inkább oda :)
  • PhantomAss
    #36272
    Igen, ez a lényege hogy kikerüli a steamvr-t.
    Amiért jó lehet hogy meg tudsz adni alacsonyabb felbontást mint a HMD natív, és azt rendereli fel. Tehát kisebb a gépigénye így, egy kis minőség vesztéssel, ez egyénfüggő kinek mi a jó.
    Az MSFS-hez még kiadtak egy toolkitet is amiben még egy csomó dolgot lehet állítani, és ez így már baromi jól működikl ilyesmi kéne a dcs-nek is.
  • beci43
    #36271
    Kicsit utána olvastam én is.Tutorial videót is találtam róla. Mindenképpen ki fogom próbálni, mert nagyon dícsérik. Én a Steam VR beállításoknál található OpenXR futásidejűre gondoltam. De ez a mod kikerüli a Steamet, natívan támogatja a játékot.
    Utoljára szerkesztette: beci43, 2022.03.30. 12:15:25
  • PhantomAss
    #36270
    Hát a leírás alapján ez inkább mókolás, nem hivatalos támogatás. MSFS-nél csak telepíted és kész, itt meg újra kell rakni a DCS-t (!), opencomposite-ot githubról, mindefélét beállítgatni.
    Biztosan működik, de hogy emiatt nem raknám újra a jtékot az tuti.
    Ha működik akkor nagyon sokat tud segíteni, amóta beállítottam MSFS-ben majd minden high-on van és 30 fps New York felett, az azért nem rossz.
    És hát a DCS is bármilyen erős gépet meg tud enni reggelire az biztos, itt is jó lenne a hivatalos support. Majd utánanézek a fórumokon hátha van vmi infó a hivatalos támogatásról.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2022.03.30. 08:28:30
  • macleody
    #36269
    Én nem tudom, hogy mi támogat mit, de sokan használják az openxr-t dcs-hez.
    Dcs Openxr Quick Guide.
  • beci43
    #36268
    Igen, én is így értettem. Az enyém se Steames, de a WMR miatt azt a felületet használja.
  • PhantomAss
    #36267
    Az mindegy hogy steames vagy nem, nem az határozzameg hogy steamvr-t használ-e, hanem hogy a fejlesztők foglalkoznak-e vele.
    Akkor valszeg nem támogatja az Openxr-t DCS.
    Azért csodálkoztam én is, úgy tudom csak az MSFS supportált.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2022.03.29. 21:17:53
  • macleody
    #36266
    Nem steames a dcs-m.
  • beci43
    #36265
    Nem támogatja, ne állítsátok be Steambe, mert csak lassul tőle.
  • beci43
    #36264
    Igen, ezért tett back-orderbe, átutalás nem történt, függőben van. Csak akkor veszik le a pénzt, ha a termék már készen áll a szállításra.
  • PhantomAss
    #36263
    Támogatja a DCS-t is? Nem is tudtam, akkor megnézem majd én is.
  • LeonSilver
    #36262
  • whiteskull
    #36261
    Hát, ja! A kártya, meg a pia romba dönt. :D
  • LeonSilver
    #36260
    Hát... úgy 3-4 éve volt. De hát öreg Sam, nem emléksze már rá :D
  • whiteskull
    #36259
    Ha ez már régen volt, akkor azóta már megváltoztak a rendelési, szállítási feltételek. Most már akkor is lehet rendelni, ha nincs készleten. Azt hiszem addig nem kell fizetni, míg be nem érkezik a gyárból a cucc.
    Utoljára szerkesztette: whiteskull, 2022.03.29. 14:22:31
  • LeonSilver
    #36258
    Ha jól emlékszem, akkor egy hónap körül volt. Próbáltam megnézni az emilek között, de nem lelem őket :/ Nem is értem, hogy miért.
  • macleody
    #36257
    Este megpróbálom belőni ezt a openxr toolkitet. A 30fps már megvan egy megpakolt anyahajón szíriában, de a mrp-t még nem sikerült működésre bírnom.
  • beci43
    #36256
    Papa, neked mennyi időbe telt még megjött a Virpil WarBRD? Back order van a rendelésemen, azt írták majd jeleznek ha feladják, adnak egy követési számot. Ennek már 2 hete, azóta semmi. Asszem írok nekik, adjanak "má valami jelzést, hogy áll a cucc.
  • macleody
    #36255
    Kipróbáltam. Kamu :D
  • majonur
    #36254
    koszi, ez igeretesnek tunik
  • repvez
    #36253
    esetleg ezek lehetnek még "olcsobb" alternativák #36185
  • PhantomAss
    #36252
    Sztem azzal nem leszel előrébb. Kevesebb gomb, ugyanolyan erős középre húzó erő, potméteres gázkar. Az X52 legalább hall szenzoros (igaz a gázkat talán nem), annál jobbat és olcsóbbat nem fogsz találni a piacon szvsz.
  • majonur
    #36251
    easter egg, ede modra
  • majonur
    #36250
    Udv! szeretnek toletek tanacsot kerni.
    Az a helyzet, hogy egy x52 pro hotast hasznalok tobb mint 10 eve, eddig elvoltam vele, pl a Hornethez tokeletes.
    viszont az Apacsnal mar azert kijonnek a hibai. Nem tudok iden 100 ezer feletti hotas okban gondolkodni, ezert a Thrustmaster T16000M FCS HOTAS t neztem ki, ez mar hall szenzoros, nem potmeteres. esetleg nem hasznal ilyet valaki?
    koszi szepen!
  • VO101Tom
    #36249