Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #34810
    Nem tudtam, hogy csak akkor lehet véleményem valamiről ha az egyezik a tiedével .
    DE nem bánom ha nem értünk egyet csak azt kulturáltan és ne személyeskedve tegyük.
    A hozzászólásodvan azon kivül, hogy lehülyéztél és lébohócőztál más nem derült ki, hogy számodra vagy más számára mitől ad annyival többet hozzá az A10C II a sima A10C-hez amiért egy uj modulként kellett kiadni.
    Vagy az miért , hogy a Mig 21es kb ugyan ezt (külső+belső 3d udate, FM és fegyverrendszer javitás) ingyen megkapja.

    Esetleg majd az F16C is kap egy F16C II vagy F16Wild weasel modult, csak mert kap földi radart meg HARM rakétát?
    DE a valóság meg , hogy ezeket ingyen adják annak akinek megvan a modul:
    Complete the Litening targeting pod

    AGM-65D/G/H/K/L Maverick

    Flight model and FLCS tuning

    HARM Targeting System (HTS)

    AGM-88C HARM POS and HAS modes

    Complete Air-to-Air Radar: DTT SAM mode, bullseye, intercept steering cue, ACM Slew, Velocity Search with Range,

    Landing and takeoff handling tuning

    Integration of the JHMCS with the HARM Targeting System (HTS), Link 16, AG Mode, and AIFF

    Sniper XR Targeting Pod


    Szóval ha annyira érted a koncepciót mögötte kérlek vázold fel érthetően, hogy a későbbiekben egyértelmübb legyen ,hogy mik azok a fejlesztések amiért pénzt kérnek és mi az amit ingyen adnak. vagy külön modullá teszik .
    És itt most nem az összeg a lényeg.
    Hanem , az elv, hogy ugyan azt a tipust 2x eladni, csak mert betették a sisakcélzót és más fegyvert, amit amugy a másik is tudna használni lévén, hogy a valóságban ugyan az .

    Az FC3as gépeknél meg ha már annyit megtennének, hogy aminek van bill kombinációja és müködik eddig is ugy ahogy, azoknak miért nem lehet a kabinban is a megfelelö helyen egy kapcsolója? nem azt kérem, hogy szimuláljk le az egész mögötte lévő rendszert, de legalább a látszatja lenne meg, hogy minden modul egy szinten van és a kabinban is kacsolgatható.
    Azt is megértem, hogy nem rajtuk múlik, csak furcsája az ember, hogy az egyik oldalon egy szinte még rendszerbe se állított fegyver rendszert is beletesznek a másik oldalon meg egy 40 éves elavult technologiát se lehet mégcsak felületesen sem.

    És igen eltaláltad nem repültem vele elég régen, de megvan az FC3 és a F16C. De nem tudom , hogy ez mennyit számít, ha attól még a hireket elolvasom és megnézem a videókat róla vagy szted az többet ér ha valaki 1 órát repül vele just for fun?