Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Klusi86
    #34769
    Megvettem androidra béta program keretében 1600Ft-ért. A kompenzációs gombok még hiányoznak az androidos kezelő felületről. A telefont én egy kis állványra raktam a monitor alatt így elfér . Kicsit a késleltetésen még dolgozni kell, mentem vele egy gyors küldetést Il-2-ben. A hirtelen hátranézéseknél éreztem egy kis döccenést, de ezt lehet opentrack állítgatásával, lehet finomítani. Eddig is opentracket használtam csak pseye + ir led kombóval, és minden beállítást úgy hagytam ahogy volt, kivéve az inputot változtattam meg. A tűzfalhoz sem kellett manuálisan hozzáadni, ha megváltoztatod a bemenetet "UDP over network"-re akkor indítás után a windows auto dobja, hogy hozzá adod-e a tűzfalhoz. Ez 3 percet sem vett igénybe. Próbáld ki, ha nem tetszik, akkor ha 2 órán belül törlöd a telefonról az app-ot a google visszatéríti az árát. Viszont ami még tetszett, hogy le lehet kapcsolni a telefon kijelzőjét, és akkor egy kis szürke lámpát jelző ikon marad csak a kijelző alján, ez pl super amoled kijelzőnél igen csak jól jön, mert spórol a naftával. Lehetne mondani, hogy rakjam töltőre a telefont közben, de hardverigényes feladat alatt én olyat nem szoktam csinálni, nem rongálom az akksit
    Utoljára szerkesztette: Klusi86, 2020.09.09. 17:11:56