Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • bunny
    #34007
    Hát nézd, mit lehet erre mondani, hogy szarvót? Nem volt az :) De már eleve ott lenni, egy hatalmas élmény. Pont úgy jött ki, hogy du 4-re volt a kilövési ablak nyitás írva, így szépen megnéztünk mindent, elmentünk az egyik extra túrára aminek a vége a Saturn V hangár, ahonnan a legjobb rálátás a kilövésre, itt van az ikonikus lépcsősor is az visszaszámlálóval. Úgyhogy nap végén beültünk, és négy után pár perccel ki is lőtték, nem kellett órákat ücsörögni sem. Az annyi volt amit látsz, nem tart sokáig. A hang faxa, a hangulat hatalmas, mindenki tapsol, kiabál, éljenez miegymás. Amerikás. Aztán még kolbászoltunk egy kicsit és be is zárt a bazár, szóval minden tök jól kijött. A dologhoz tartozik, hogy a rakétát előző nap lőtték volna fel, amikor még Washington DC-ben voltunk, és nagyon szomorú voltam, hogy egy nappal maradunk le. Aztán egy előzetes szimuláción valamit elfelejtettek alapállapotra rakni, hibát jelzett a cucc ezért előző nap leállították a kilövést. Hajnal 2-kor értünk Orlandóba, épp az autóra vártam és nyomkodtam a telót amikor láttam a NASA appon, hogy a kilövéshez a számláló újra ketyeg. Sejtheted mekkora volt az öröm. Úgyhogy nyitásra már ott toporogtunk a kapuban :) De az egész park nagyon jó, ott vannak a nagy dögök, rengeteg történelem, csak a Discoverynél vagy 2 órát bent voltunk, minden kipróbáltunk. A buszos túra is körbevitt, a kilövőállásokhoz nem mehettünk mert ugye kilövés volt, de ott álltál a hatalmas amerikai zászlós szerelőcsarnoknál meg miegymás, felsorolni se lehet annyi minden van ott. Olyan 2-3 napot simán el lehet tölteni.