36814
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • whiteskull
    #33804
    Jó, de pont 1070-es van. :)
  • sakkay
    #33803
    Mondjuk egy oculus s hez képes nem annyival kell nagyobb gép, ha kibírod az élsimítások nélül. Azért egy 1080 minimum kell.
  • bunny
    #33802
    Azt mondják nem annyira gáz a helyzet, mert ugye CV1-nél feltolod a SS-t amit viszont a reverb-nél nem kell.

    Rudder ügyben barátomnál próbáltam, hát ritka vacak, nem lehet finoman bánni vele, akkor inkább semmi aztán majd veszek normálisat.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.10. 20:31:11
  • Razor18
    #33801
    32e Ft-tal inkább negyed az a tized... De az biztos, hogy "első" pedálnak abszolut megteszi.
  • gantus68
    #33800
    Nem mondtam hogy jobb, kb. tizedannyiba kerul. Abszolut minimum, de mar teljes funkcionalitasu rudder. Meglevo hotas melle jo vetel a nem maximalistaknak ;)
  • whiteskull
    #33799
    A Reverb-bel az a bajom, hogy a cv1-hez képest sajnos az egész gépemet cserélni kellene. :)
    Sajnos láttam Leonnál, és azóta is azzal álmodom. :DDD
  • LeonSilver
    #33798
    Végülis kispolákkal iks el lehet indulni világkörüli útra... autó-autó.
  • Caterpillar
    #33797
  • gantus68
    #33796
    TFRP, olcso es eleg, heliben sem kell allandoan taposni
  • bunny
    #33795
    Igen, egy nagyon-nagyon-nagyon drága modul :D Igazából repcsivel elvagyok a hotas-on lévő kis muatóujj joy használatával, és max nem helikopterezek. Azért 120.000Ft elég fájós, de igen, én is ezt néztem ki ha egyszer elkap a gépszijj, hogy venni akarok. Jelenleg inkább ott tartok, hogy csinálok egyet :D Jelenleg ha mindenáron ennyit rá akarnék költeni, eladom a CV1-et és veszek egy reverb-et, az szerintem többet adna az élménynek.

    Akkor a helit elfelejtem, még megálmodom, kell-e a harrier most 50% vagy majd ősszel megveszem szokásos BF 70% körül. Addig se unatkozom, pl. el kéne kezdeni használni az F-18 fegyverzetét és az F-5-öt is csak megvettem de kb. 2x repültem vele. És persze egyszer ki kéne már próbálni valami szerveren is, nem csak egyedül repkedni.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.10. 15:33:13
  • whiteskull
    #33794
    Szerintem is tökéletes. Most már nem fáj az ára. :)
  • LeonSilver
    #33793
    Mondjuk egyszer kell megvenni - örök élet + 2 nap :)
  • Caterpillar
    #33792
    És ha már pedált keresel....

    :P

    Esetleg nézheted úgy is, hogy egy nagyon drága modult veszel...
  • LeonSilver
    #33791
    Bármelyik jó, de pedál nélkül felejtős. Még a BS-hez is elengedhetetlen, pedig az a koaxiális elrendezés miatt sokkal könnyebben repülhető, mint a többi.
  • bunny
    #33790
    Gondolkozom valami lebegő cucc vásárlásán, a Harrier nagyon tetszett de azt nézem, picit olcsóbb lenne egy helikopter. Viszont nincs pedálom csak egy hotas warthog, ami azért oda elég elengedhetetlen véleményem szerint. De érdekelne a helisek tapasztalata, el lehet lenni esetleg valamelyikkel pedál nélkül, vagy felejtsem el? És mit ajánlotok, melyik a legjobban kidolgozott modell?
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.04.10. 12:28:25
  • whiteskull
    #33789
    Ezt még te is meg tudod csinálni. :)))
  • PhantomAss
    #33788
    eeeeezzz...:D
  • sakkay
    #33787
    Hatalmas
  • LeonSilver
    #33786
    DIY kollektív...

  • Colos1357
    #33785
    Ha még benne van, ki lehet kapcsolni. Mentett játékok\DCS.openbeta\Config\autoexec.cfg -be "notFunny2020 = true"
    Utoljára szerkesztette: Colos1357, 2020.04.03. 10:52:34
  • LeonSilver
    #33784
    Dear community,

    As awaited by many, we are announcing today our next stream.
    We will stream again with 4 streamers, which you can access through the following link:

    URL

    The stream will be happening on the 5th of April 2020 at 2000h zulu time.

    We will stream the DCS World Oh-58D Kiowa Warrior in a mission environment for you guys on Sunday
    and we hope to make the stay at home period a bit more enjoyable for everyone.

    We hope to see you on Sunday.
  • z0ty4
    #33783
    ezt már nagyon vártam
  • VO101Tom
    #33782
    Ez még mindig benne van?
  • Razor18
    #33781
    Mondjuk elég lett volna userenként egyszer-kétszer elsütni... Sokadjára már nem annyira funny...
  • repvez
    #33780
  • majonur
    #33779
    Sziasztok! nincs veletlen valakinek a keze ugyeben egy X52pro profil , (*.pr0 fajl) a Hornethoz? koszi szepen!
  • PhantomAss
    #33778
    Kis olvasnivaló a v̶a̶s̶á̶r̶n̶a̶p̶i̶ szerdai kv mellé:
    Ellopott egy katonai repülőt, fél év múlva a NASA-val dolgozhatott


    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2020.04.01. 11:15:39
  • bunny
    #33777
    Félre értetted, hiszek neked, sőt én is ilyen videókat láttam - mert nyilván azért megnézem, hogy is csinálják a nagyok.
    Inkább csak megjegyeztem, hogy egyébként a linkelt videóban is linkelt a pilóta :)
  • Razor18
    #33776
    Nézd meg a 4-1-es oldalt ebben a US Marines dokumentumban akár:

    AV-8B Flight Syllabus Guide

    Ő is oldalról jött be, csak elcsalta a két derékszöget, egyenesen betraverzált. Nyilván ezért csóválta a fejét is 3:08-nál. A lényeg az volt, hogy függésből szállnak le, vízszintes sebesség nélkül. De Te nyilván úgy csináld, ahogy Neked tetszik. Én olyantól tudom, aki kiszolgáló személyzet volt valamelyik brit anyahajón a Falklandon. Én azért hiszek neki. Egyébként még egy pár video, ne nekem kelljen hinned:

    Landing, HUD

    Másik

    Egyértelműen oldalról...

    Nagyon oldalról...


    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.03.30. 12:39:33
  • sakkay
    #33775
  • bunny
    #33774
    Egyébként most megnézve a videót amit linkeltél, Ő sem oldalról jött be.
  • bunny
    #33773
    Pedig nincs, egyszer repültem csak helivel, amikor kint jártam a komosky-nál és kitelepült oda egy manus az utánfutóra szerelt szimulátorával, de asszem 15 perc volt a kör. Úgyhogy dícséretnek veszem amit írsz ;) Egyébként szerintem nem atomfizika ez, finom, apró mozdulatok kellenek. Meg gyanítom az is segít, hogy minőségi kontrollerem van (hotas warthog), ja és persze a VR, az iszonyú sokat számít hogy tényleg érzed hol vagy és nem egy lapos képernyőt bámulsz. Én ezért is szoktam mosolyogni, amikor vitáznak azon, hogy érdemes-e a VR a szumulátorhoz vagy jó a fejkövetés. Hát nekem van mindkettő, utóbbi valahol az asztal alatt mióta van oculus, még csak nem is egy pályán játszanak.

    Az oldalazást láttam én is igen, de nem tudtam ez kötelező vagy csak a látványosság miatt csinálják. Nekem valahogy sokkal logikusabb a hagyományos besiklás csak épp jól kisebb sebességgel, így jóval biztonságosabban. Persze ehez kell a Stennis, a Harrierek kisebb hajóról szállnak fel, bár hely épp ott is akadna némi gurulásra.

    Sakkay: Tököl, de szoktam Győr fele járni - csak hát ugye nem a közeljövőben lesz vége ennek a "maradjotthon" időszaknak, úgyhogy ... majd egyszer, de köszi!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.03.30. 08:38:48
  • Razor18
    #33772
    Szerintem neked van helikopteres múltad is, túl stabilan tartod a gépet függésben ahhoz, hogy csak merevszárnyút repültél volna eleddig.
    Csak annyi, hogy a Harrierek mindig függésből szállnak le, a hajótól balra egy fesztávnyira megállnak, és onnan szoktak beoldalazni majd lerereszkedni pályatengelybe. A "ball" nekik is ott van, csak a felépítmény hátsó oldalán.

    Harrier iskolakör
    Utoljára szerkesztette: Razor18, 2020.03.30. 08:05:54
  • sakkay
    #33771
    Akkor csak és kizárólag a hp reverb. 5 vr volt a fejemen eddig, nem is egy kategória felbontás terén. HA játékokat mondtál volna, akkor inkább index. De akkor is csak éppen csak hogy..ha Győr környéki vagy eljöhetsz megnézni.
  • bunny
    #33770
    Ökörködtem kicsit a Harrierrel az ingyen próba örömére. Akit érdekel, itt megnézheti.
  • bunny
    #33769
    "különösen a DCS szemszögéből" írottam vala. Meg hát ugye itt mi más lenne a szempont? :D
  • sakkay
    #33768
    Mire kell? Ez itt a kérdés. Ha mondod, megmondom mi kell neked
  • sakkay
    #33767
  • LeonSilver
    #33766
    Ezt az utat itt biztos nem járta be senki. Nekem HP Reverb van és DCS-ben (meg egy-két játékban) szerintem nagyon fasza!
    Előtte Riftem volt, annál nem nehéz jobbnak lenni. Aztán volt HTC Cosmos... hát az meg valami elképesztőan ótvar. Ment is vissza a bótba.

  • bunny
    #33765
    Engem személyes tapasztalatok érdekelnének, biztos van aki végig járta ezt, vagy legalábbis tesztelte mindkettőt különösen a DCS szemszögéből.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.03.29. 11:28:45