Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • wittman
    #3365
    Első tapasztalatok: szűz install után már autoupdate-tol első indításkor, amit el kell fogadni. Ez a verzió már csinál indítás előtt autoupdate-ot! Az indulás még mindig elég lassú, persze SSD-sek kivétel. Most már én is beszerzek egyet...
    Sok újdonság van benne, amit leírtak a DCS weboldalon, de van olyan is mait nem írtak le. Új még jobb hangok, új Vihkr indítás eljárás(sokkal jobb!), Su-25T-n lézeres rakéták indításnál a bal oldal számolja a becsapódási időt! stb...

    -Shkval bekapcsolás jelentős FPS leesést eredményezett. Ezen később csiszoltam, de még javítok rajta az egységek lodolásával(59th mod 1.2.0-s változatból bemásoltam)
    -Robbanásoknál még mindig keményen beszagatt, szóval visszaraktam a Cluster mod és máris jobb.(ezt miért nem rakják már bele)
    -A felrobbant járművek nem füstölnek...hiba! talán majd a füst mod segít...amit az előző verzióban használtunk.
    -Orosz rádió hangok továbbra sincsenek benne...pedig erre is van remek mod...
    -A torony rádiózás megint el lett rontva...Su-25T-nél. Már rég tengelyben vagyok küszöbnél és még mindig az elkapási ponthoz akar küldeni...és nem vált át a rádiózás menüje, hogy kérjek leszállást...

    Az autoupdate gondolkoztam. Ha most már így lesz a frissítés, akkor ez sok könnyebbséget eredményez, de a modokat csekkolni kell, hogy nem-e szól bele. Persze tudom, hogy nem kell modot használni, de amíg jó néhány mod a jobb működést is eredményezi és hangulatosabbá teszi a szimulátort, addig "szükség" van rá.