Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • VO101Tom
    #33618
    Nick a redditen az F-16 early access kapcsán azt írja, hogy az e.a. tartja életben a céget mert van 250 programozójuk, akiket nem rúghatnak ki mert annyira nehéz újakat találni. Ebből a szemszögből egyébként mindegy is, hogy dolgoznak-e military projecteken vagy sem, ami biztos, hogy
    1) van 250 programozójuk,
    2) akiket a PC-s e.a.-nak kellene eltartani.

    Persze simán lehet, hogy az egész csak egy kamu PR fogás, hogy az emberek ne lázongjanak inkább fizessenek "nehogy tönkremenjenek szegények", közben a PC-s részleg teljesen jól elvan, és Nicknek tök másra kell a pénz. Nemrég írta Nick azt is (szintén redditen), hogy csak tavaly 80%-al növelték a player base-t, és ugyanennyivel növelték ők is a fejlesztésre szánt pénzeket, VALAHOGY nekem ez nem olyannak tűnik, mintha valaki a túlélésért küzdene, de ezért is kérdeztem, hogy milyen konkrét infók vannak, mert tippelni meg biztosnak lenni én is tudok bármiben, csak ugye azzal nem vagyunk előrébb
    (az biztos a QA-ra nem sokat költöttek )
    Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2020.02.22. 21:51:57