Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Sidewinder
    #32785
    A következő WW2-es gépük a P-47 lesz,ha minden igaz. Tehát megy tovább a WW2 vonal is, ami szerintem nem baj. Mert az IL-2 a BOS-al ls társaival elment egy olyan irányba, ami lassan jobban közelít egy sima akciójátékhoz, mint egy repülőgép szimulátorhoz. A helikopterekben azért szerencsére jelen van a keleti vonal is. Jön a felújított Ka-50 és lesz végre Mi-24-es. A repülőgépekben is jó lenne, legalább egy kidolgozott régi MiG-29-es. Klikkelhető kabinnal. Értem én,hogy sokan várnának Szu-35Sz vagy Szu-57 modult ED-től, de arra nincs engedélyük. Ha valaki olyat akar látni repülni, annak el kell mennie Moszkvába a MAKSZ-ra( legközelebb 2 év múlva lesz). Én idén láttam őket repülni, életem legnagyobb repülőnapos élménye volt. Ha pedig valaki úgy tele van pénzzel, hogy tud venni "priority" jegyet, akkor az be is ülhet a statikuson a Szu-35-be (a Szu-57-be még úgy sem,ott csak benézhet a csukott kabinba a létráról, mellesleg igen vicces, hogy ezek után a Gripen kabin itthon még mindig valamiért szupertitkosként van kezelve :) )