Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Capt Baloo
    #30412
    Ma már nincs gondja ezzel, elég rendesen dolgozik.
    Hatótávban érdekes még mindig inkább. A szárazföldi S-300PS az 5V55R-raksikkal dolgozik, és hát ennek megfelelően nem valami acélos. HARM-al rálőni gyakorlatilag postajárat, nagy magasságban, gyorsan simán be tudsz menni, 30+ mérföldről kitárazol, leborítasz és nem érnek utol a raksik, szóval nem annyira van meg vele az A2/AD érzés :)
    (A Pjotr Velikij viszont a 48N6-al dolgozva úgy lehegesztett 80 kilométeres távolságból, oldalról, hogy öröm volt nézni (nem). Szóval ott az már inkább.)