Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • PhantomAss
    #22765
    A tányéros megoldást a saitek alkalmazza előszeretettel mert egyszerű, de egy fos, ahogy Leon úr is mondja. Nem lehet vele nagyon precízen, kicsit mozdítva a botot repülni. A joy alján lévő tányér+rugó tartja középen a botot ha megnézed a képen nagyjából látszik.

    kép

    A pedálnak meg pont az a lényege hogy usb-s legyen, külön működjön a joytól. Nem kell hogy ugyan az gyártsa mint a joyt. A piacon kapható pedálok 99%-a ilyen.Nekem egy saitek van, egyszerű de jó
    saitek rudder






    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2017.04.23. 12:03:24