
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
#22527
Elcsépelt lerágott csont? Hol volt ilyen kidolgozottságú ww2 harci szimulátor? Nem csak 2000-es évek elején, de akár 2010 környékén? Clod vele egy időben lett kiadva, BoS meg csak évekkel később lett egyáltalán tervbe véve. Mai napig nincs más ezen a hármon kívül. Amikor clod majdnem csődbe ment, Luthiert kirúgták, akkor Luthier odavitte a fél il-2 csapatot, vitt egy sikeres kickstarter kampányt, és annak ígéretét, hogy az RRG stúdió majd intézi nekik a ww2 vonalat. Melyik cégvezető mondta volna erre, hogy nem kell, menjetek máshova? Az, hogy az RRG stúdió elqrta, és az ED-nek kellett átvennie, és lapátolni a szart vissza a lóba, az már Luthier sara. De ekkor az ED már kényszerhelyzetben volt, egyszerűen nem tehette meg, hogy ennyi embernek beintsenek, akik megvették a ww2 modulokat.
Persze utólag már mindenki mondhatja, hogy bele sem kellett volna kezdeniük, de az ED-sek döntése teljesen jogos volt AKKOR amikor azokat meghozták.
Modern era. '67-es hat napos háború, vagy a '73-as Yomm Kippur jöhet akkor szóba? Szerintem is mindkettő érdekes terület lenne, de mindkettőben elég erős Izraeli fölény volt, hat naposban nagyon durván, 10-1-hez hozták le harmad annyi géppel (ott nem volt még amerikai gépeik sem, csak franciák), a yomm kippur kiegyenlítettebb volt gépekben és veszteségben is, de 4-1-re azt is lehozták, és ott már volt A-4 és F-4 is a Mig-21 és társai ellen (sőt, az első napot leszámítva a hat napos háborúnál is jobb bevetés/veszteség aránnyal dolgozott az IAF!). Ennyi erővel akkor lehetne Vietnám is, ott kevesebb francia és több amerikai típussal. De mindkét harctéren (yomm kippur és vietnám) a légvédelem, főleg az SA6-osokkal is tevékenyen kivette a részét a nyugati típusok lelövöldözéséből, a gépek-gépek elleni arány még rosszabb volt orosz típusok szemszögéből nézve.
Koreával pl eléggé befürödtek, van Mig-15 vs F-86, de szinte alig repülik. Volt is ezekkel a gépekkel egy meghirdetett légiharc bajnokság, hogy az eladások kissé felpörögjenek, de alig 1-2 szerveren lehet ezeket választani.
Szerintem az ED-sek legnagyobb baja, hogy qrva jól bejött nekik ez a modulos rendszer, és bárki aki odamegy hozzájuk, hogy megcsinálná ezt vagy azt a típust, azt simán engedik, ha a hivatalos köröket lefutották. És az emberek megveszik, szó nélkül. Egyszerűen nincsenek rákényszerítve, hogy csomagokban, korszakokban gondolkodjanak. Ez a ww2 volt hosszú idő óta az első olyan próbálkozás, amikor modern era mellett más korszakot akartak csinálni csomagban. Gépekkel, térképpel együtt. De persze ez sem jó, mert amikor elkezdik, akkor jönnek a kedves júzerek azzal, hogy miért nincs újabb Mig-29 inkább? (mintha eddig is csak azért nem csinálták volna meg, mert nincs hozzá kedvük)