
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
bgabor911 #22264 A MIG-23ast adják már, lehetőleg az MLD változatot. Meg kéne egy Phantom is.
Minél több gép lesz annál jobb, mondjuk a Harrier és az F-14 két erősen túlértékelt típus. Kíváncsi vagyok hogy pontosan melyik AV-8B altípus lesz, a képességei és a harcértéke erősen függ majd ettől. Jó lenne ha nem összesen négy Sidewinder képviselné a légiharcfegyverezetet.
Annak is örülnék, ha a Nevada mapot sikerülne nekik végre beportolni Steam alá, így 15 hónappal a megjelenés után. Valahogy mindenki gond nélkül együtt tud működni a Steames srácokkal, kivéve a DCS fejleszőit. Retkes ruszki banda.