Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • SzKrisztian
    #1712
    A TACAN-ról én se tudok sokat se a GPS navigációrol, de érdekelne, ha valaki ismeri őket jó volna ha leirná hogyan müködik. Én egyenlőre az ILS rendszerel bajlódok mert úgy tünik mintha nem lenne jól megcsinálva, de az is lehet hogy én nem csinálok jól valamit. Amit irsz hogy az iránytünek 80 fokon kell mindig lenni, az eggyeltalán nem úgy müködik. Röviden van egy reptér aminek mondjuk 10 fokon van a kifutója akkor a müszeren be kell állitani a 10 fokot és a müszer azt jelzi hogy ettől jobbra, balra, előtte vagy utána vagyunk, ha van DME adó akkor a távolságot is jelzi, ez VOR navigációnál van igy ami ha jól tudom nincs a szimulátorban, az ILS is olyan mint a VOR azzal a különbséggel hogy az ILS nél még mutatja a siklópályát, vagyis azt hogy ha le akarunk szállni egy kifutóra akkor az optimális magasságnál feljebb vagy lejebb vagyunk. A TACAN ha jól sejtem az is valami olyasmi mint a VOR, de még nem minden világos, ha valaki jobban tudja akkor javitson ki.