36807
Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • Papa01 #1483
    Hát lehet.., de korábban jó volt.. :( És most ROF alatt is gebasz van.
  • LeonSilver
    #1482
    Hát ez igen nagyon fos Papa. Próbáld meg úgy, hogy a hosszabbítót kiiktatod. Sajnos néhány "futottak még" USB hosszabbító tud galibát okozni.
  • Papa01 #1481
    Értem, köszi a segítséged! :)

    A joyok:

    Az EVO USB hosszabbítón van.

    Tengely beállítások:




    Megnézem ROF alatt szar -e...

  • LeonSilver
    #1480
    Próbáld meg áttenni másik usb-be a joyt.
    Nézd meg az x52 control paneljét, hogy ott milyen.
  • Papa01 #1479
    És balra kurzor mozgatóval sem tudom vissza tenni alaphelyzetbe.. :( Nem tudom, mi történt.. :(
  • Papa01 #1478
    Basszus, most teljesen megbuggyant... :((
    Ezt nézd, alapból hogy kivan térítve:



    Úgy orsózik mint állat.
  • macleody
    #1477
    Na mindjárt megnézem én is üresen. Meg úgy is, hogy Gau is tök üres.
  • LeonSilver
    #1476
    Ott lehet valami, hogy az egyik oldalon van a két AIM9, a másikon az AN/ALQ, aztán a TGP és itt ugye a másik oldalra én például egy rakéta konténert rakok de lehet, hogy nehezebb vagy könnyebb cucc kell.
  • LeonSilver
    #1475
    Na. Most kipróbáltam. Tök szélcsend és semmi (se TGP sesemmi) nem volt felpakolva. Nem kezdett el orsózni. Tehát szerintem amikor megpakoljuk (bár én figyelek rá amennyire lehet) akkor valamelyik oldal "nehezebb" ezért kezd arra orsózni.

    Nem tudom miért van Neked kitérítve kicsit Papa, próbálj meg egy reset trimmet előtte hátha. Meg néha kapcsold be a RCTRL+ENTER -t és nézd meg, hogy alapon vannak egy a bigyulákok.
  • Papa01 #1474
    De üres gépen miért húz jobbra? :) Ez az amit nem értek.. :)
  • Papa01 #1473
    Igen.
    Leon, nálad is csinálja??? Akkor megnyugodtam.. :) Bár én külsőben látom, hogy a csűrő picit ki van térítve alapból is.. :(
  • macleody
    #1472
    Jaja, nálam is jobbra húz, ezért már felszállás közben trimmelem is balra.
  • LeonSilver
    #1471
    Nekem ha 5° alatt van a bólintás akkor mindig bekapcsol.
  • Papa01 #1470
    Értem, köszi... tisztára olyan vele ezzel a joy-al repülni, mintha ROF-oznék.. :))
  • LeonSilver
    #1469
    Ja. Ettől az orsózástól én is kész vagyok teljesen. El nem hiszem, hogy nem valami bug mert hiába van szélcsend és hiába nyomo a ctrl+entert, azt mutatja, hogy a kormányszervek nincsenek kitérítve, mégis (általában, sőt asszem mindig jobbra) elkezd orsózni ez a szar)
  • macleody
    #1468
    És ha bekapcsolod kiírja a HUD-on, hogy be van kapcsolva?
  • LeonSilver
    #1467
    Azért nem kapcsol be mert az emelkedés / süllyedés maximum 5° lehet, illetve az orsózás is (ez utóbbi csak tipp, az előbbi 100%).
  • Papa01 #1466
    De, mindkettőt... használnám. :) Csak a joy most alapból fura ha üres a gép akkor is elkezd valamelyik irányba orsózni.. megnéztem külső nézetben a kormánylapátok alapból ki vannak térítve egy picit. Ha kihúzom a joyt, majd vissza rendben, de egyre inkább már ez sem segít..

    Robot: Érdekes ez is.. sokszor van az, hogy bekapcsolnám ('A'), és nem történik semmi, majd sokadjára egyszer csak sikerül bekapcsolni... illetve sokszor egyenesen repül a gép bekapcsolom, és nem pontosan tartja az irányt.. elkezd süllyedni, vagy nagyon enyhén orsózni..
  • LeonSilver
    #1465
    Meg autópilótát használni? Egy klikk és tartja a magasságot és az irányt. Az egyik legfontosabb és leghasználhatóbb segítség az A-10-ben.
  • Mozes
    #1464
    Sziasztok!

    Abban tudna valaki segíteni, hogy ha jól látom akkor nincsen dobozos verzió, tehát akkor mondjuk a steam-ről lehet leszedni. Mi a helyzet a manual-al? Az is ott lejön amikor letöltöm a progit? Csak elektronikus formában van manual? gondolom több 100 oldal, jó lenne úgy nyomni a játokot, hogy közben ott van mellettem egy kis helyes kézikönyv amiből lehet tanulni? :)

    Köszi
  • macleody
    #1463
    Nem szoktál trimmelni?
  • Papa01 #1462
    Köszi, ezt már én is Fraps-el rögzítettem.. :) Egyszerre 3 célra oldottam. :)
  • LeonSilver
    #1461
    Vagy direktbe veszem (nekem a fraps a Scroll Lock-ra van állítva) vagy rögzítem a röppenést .trk-ba és utána veszem fel.
  • Papa01 #1460
    Gratula, szép lövés! :)
  • Wampa
    #1459
    Lol:)
    Mert ez nem egy repülőgép amire ágyut raktak,hane egy ágyú amire repülőt

    Nekem két kedvencem volt világ életemben,a Tomcat,meg ez....a Tcat azért mert gyönyörű és különben is mighty wings,ez a jószág meg nyilvánvaló miért:)
  • macleody
    #1458
    Így is meg lehet semmisíteni egyszerre több célt.
    Egy igen szerencsés bombázás :)

  • Papa01 #1457
    Urak, állat ez a GBU-38-as! :) Egy rárepülésből egyszerre több célra is csapást lehet mérni. Sokkal jobb, mint a lézeres bombák, ugyanis, ott egyszerre csak egy célt lehet támadni, és a fegyver előkészítése is babrásabb..
    Csináltam egy kis vidit:


    Leon, Te a videó felvételt hogyan oldod meg? :)
  • macleody
    #1456
    Annyira nem értek a repüléshez de ha így ránézek a disznóra, csoda hogy egyáltalán tud repülni :)
  • Wampa
    #1455
    Lol:)
    Félóra repkedés tapasztalatai:

    1.Miközben állsz a tajgában,a szép szines ejtőernyődön,simán van időd összeütni egy bográcsot a lángoló gépnél,amég odaér az evac gép.
    2.Egy tányér simán jár a szerelőknek,uis megpiszkálták a Fire extinguisher gombot,ebben a szimben már működik
    3.Mind a kettő:) és ez nem a legszerencsésebb egy kiváncsi pilotával,akinek fingja nincs hogy kell hajtóművet inditani.Feltéve ha lehet,tűzoltás után
    4.Annyira ez a C variáns nem tud vitorlázni ,mint kellene
    5.Pedig ilyenkor nagyon kellene:)))))
  • GaBika6
    #1454
    THX!
  • Papa01 #1453
    Jelölj meg új célpontot a TGP-vel... és akkor eltűnik. Én úgy tapasztaltam, ha előbb állítom be az adott fegyvert CCRP módra, és nincs cél megjelölve, akkor kapok ilyen hibaüzit. Viszont, ha előbb végzem el a célbefogást, és utána állítom be a fegyvert CCR-re, akkor nincs gond.
  • GaBika6
    #1452
    Következő kérdés...
    Találkozott ilyennel valaki? Ez vajon miért van? Mit lehet ellene tenni?
    CCIP megy CCRP gondban...

  • Papa01 #1451
    Köszi szépen! :) Ha esetleg valamiben segíthetek, szólj majd nyugodtan. :)
  • GaBika6
    #1450
    Találtam 1 hibát. Az enciklopédiában az AGM-65H Maverick leírását oroszul hagyták meg.
  • LeonSilver
    #1449
    Örülök, hogy tetszik. Remélem használható is ;)

    Ahogy Papa javasolta készül majd egy faék egyszerűségű oldal ahol egyben lesznek ezek a letölthető cuccok. Már szóltam a sógornak, hogy csinálja meg, évek kérdése és kész is lesz :D
  • GaBika6
    #1448
    THX! Faxa és részletes...
  • LeonSilver
    #1447
    HUNG Store Station.pdf
  • LeonSilver
    #1446
    Nem is lehet máshogy dobni csak CCRP módban. Az a hiba általában akkor fordul elő ha nem lenyomod és nyomva tartod a tűzgombot hanem "nyomkodod".

    Az INV módban lehet resetelni a hibát. Mindjárt megnézem, hogy miképpen.
  • GaBika6
    #1445
    A képen ami piros GBU-38-as van 1-1 db. Csak CCRP-be engedi dobni, vagy nem jöttem rá hogy kell átállítani. A kérdésem ez mitől van? Sikertelen dobásnál jött elő és hogy tüntessem el?
  • macleody
    #1444
    Este megnézem, nálam mintha jobb lenne. De a kifutót ne is keresd szerintem, itt nincs megcsinálva ha jól láttam.