
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
#13031
Pontosan így van. Olyan embereknek kellene megmagyaráznod, hogy mitől más a DCS mint a WT, akit pont a lényeg vagy nem érdekel, vagy nem ért hozzá. Egy szimulátor nem csak a légi harcról szól, és a légi harc sem csak a bot ráncigálásról szól. Akt a WT-s 16v16-os furball tökéletesen kielégít, az nyilvánvalóan nem a szimulációt keresi. Az viszont durva, amikor már magyarázkodnod kell, hogy miért nem lesz soha alternatíva annak, aki HC szimekkel repked. 
Érdekes egyébként, hogy tényleg sokkal több a WT-s arc a fórumokon, de nem csak itt, hanem az angol fórumokon is. És ott is ugyanez a faszság meg, hogy "nem is olyan szar az, nem is annyira más, próbáld ki, érdemes". Az sem lehet mondani, hogy a WT hibája lenne, ha úgy promózzák azt a szart, ahogy, a mai világban mindig találni olyan pocokhülyéket, akik azt is elhiszik, hogy a citromlé csak aromából készül, a bútorápoló meg valódi citromból.
Egy ideig még vicces is lehetne, csak aztán beesnek olyanok, mint decemberben az a gyökér, és áll a bál napokig