
Digital Combat Series: World
A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)
*-------*
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!
DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!
A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!
Szimulátor történelem KATT IDE!
-
SnowFox79 #11992 Köszönöm az elismerő szavakat mindenkinek.
Szívesen csinálok ilyen dolgokat, mert ha Nektek tetszik akkor az már minden rá fordított perc megérte. :-)
Ezúton is emlékeztetnék mindenkit arra, hogy egy küldetés mindig azoktól az emberektől válik érdekessé és játszhatóvá akik használják!
Köszönöm az ez évben kapott sok-sok pozitív visszajelzést az általam kreált dolgokról. Igyekszem a jövőben is a Hazai DCS társadalom "hasznos" tagja lenni :-)
30. án publikálok még egy meglepi küldit. Addig is irány repülni az 59-es szerverre.
További szép napot mindenkinek.
Üdv.
SnowFox