Nevada_900x350.jpg
Digital Combat Series: World

A DCS World megszületésével a DCS sorozat egyetlen közös magra építve, egy felületről lesz elérhető. Az eddig egyenként telepíthető DCS részek helyett egyetlen közös felületről lesz elérhető, így sokkal könnyebben lehet váltani az egyes kiegészítők között, egyszerűbb és könnyebb lesz a frissítés is. A DCS World folyamatos frissítésekkel, a grafikus rendszer, az AI egységek, AI logika, effektek, stb. együtt fejlődik. Minden ami a szimuláción kívüli repülhető gép, térkép vagy más fizetős tartalom. A jelenlegi DCS World még béta verziós, nem végleges. Az első kiadás ingyen tartalmazza a Flaming Cliffs 2-ből származó repülhető Szuhoj Szu-25T Frogfoot típust.(THX by Sanyo)

*-------*

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.

HUNAF nyílt facebook csoport KATT IDE!

DCS OFFICIAL fórum KATT IDE!

A DCS HuNAF weoldala KATT IDE!

Szimulátor történelem KATT IDE!
  • repvez
    #11040
    Még egy kicsit visszakanyarodva az ocolus témához. valaki el tudná nekem magyarázni, hogy ha a kijelzőt elfelezik , hogy mind a 2 szemnek külön rész jusson, akkor hogy lesz belőle 100 fokos FOV?
    Mert ha egy telefon kijelzőt veszünk alapul a teljes kijelzőt vesszük alapul (végül is az OR is azt használ) akkor az 1920x1080-as kijelző szemenként csa 960x1080as lesz, teheát nem hogy 16:9-es képarány nincs meg de még a 4:3as se nagyon .Ha szemenként erre a kijelzőrészre megjelenitjük a FHD anyagot akkor egy csomo rész kihasználatlanul marad a kijelzőn és akkor még mindig csak talán 40 fokos FOV-nál járunk ami az ideális egy FHD kijelző esetén. Mert szemenként legalább 80 fokosnak kéne lenni, hogy az átfedések és a periférikus látás miatt kijöjjön a 2 szemre a 100 fok.
    Mert értem, hogy a lencse az távolitja és felnagyitja a kijelző méretét de a látott képet nem tudja kiszélesiteni.