• Caliph
    #23538
    úgy plusz,hogy meghatározza hogy arasd le a 3as földet,és vidd be a terményt valahova. akkor tekinti késznek a küldit,ha bevittél mondjuk 20 tonna búzát. de ha 22 tonnát arattál,akkor a 20 tonnánál megadja a küldit,a 2 tonna pluszt meg kifizeti neked ,mint bonust :D

    ha a munkás végez bármilyen munkával,vagy elakad vagy bármi baja van,akkor kiirja.
    igen,a bérletre úgy gondoltam,h a megbízó adja a sajátját persze pénzért,legalábbis én mindig így gondoltam :D de lehet csak simán bérled :p
    éjfélkor mindig a hitel(ha van) törlesztőrészleteit vonja,illetve minden gépnek és épületnek van egy napi fenntartási költsége,azt is akkor vonja. minél több mindened van,annál több lesz majd ez az összeg. de később ha lesz pénzed lehet majd letenni napelemet,ami majd hozza a pénzt pl
    érdemes felvenni hitelt és minél előbb beinditani a saját gazdaságod. a hitel törlesztőit meg simán kitermeled,vagy ha megszorulsz csinálsz pár bérmunkát.
    majd fogod látni,hogy melyik terményt mikor érdemes eladni,szal nagyon megéri betárolni és akkor eladni amikor a legtöbbet adják érte.Én a kezdetekben a csirkékre megyek rá,és árpát vetek,mert az terem a legtöbbet /hektár és a csirkék is megeszik. a tojás jó pénz :) illetve az üvegház is jó pénz,főleg a saláta,és csak viz kell neki,magától termel :)

    egy terület termelékenységét lehet növelni,a legfontosabb a szántás amikor kell,mész ha kéri és a 2x trágyázás. vannak még extra munkafolyamatok,pl görgőzés ,de ezek már csak pár százalék pluszt adnak,a legfontosabb a szántás mész és 2x trágya/műtrágya.
    1x vetés után trágyázol,1x meg mondjuk az első növekedési fázis után. ha minden pluszt elvégzel,akár 2x annyi termény is lehet a betakarításnál,mintha csak elveted aztán hadd nőjön :D
    írja is a föld infónál mennyi százalék az extra
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2023.10.19. 22:01:32