23622
  • dobijoci
    #23140
    Tudtok segíteni
  • dobijoci
    #23139
    Mivan akkor ha nem akar elindulni a játék kormánnyal?
  • dobijoci
    #23138
    Köszi ott a mancs nál?
  • rvn
    #23137
    Csak nehogy elhordja a tyúkot :)
    Utoljára szerkesztette: rvn, 2022.01.14. 21:16:05
  • Caliph
    #23136
    jár a kutyaházhoz csak meg kell venni és lerakni valahova
  • dobijoci
    #23135
    És kutyám hogy lehet?
  • dobijoci
    #23134
    Köszi
  • dimre
    #23133
    Pl: FS 22 Akademia

    Produktionen Pack

    Gabona malom > pékség > cukrászda, supermarket
    Olajfinomító > supermarket, üzemanyag
  • dobijoci
    #23132
    Sziasztok a gabonákból hól és hogy lehet terméket készíten?
  • FrezeR
    #23131
    Én kipróbáltam az összes ilyen modot nekem nem csinálták ezt. Elképzelhető, hogy valami másik mod bezavar, logot átnézted?
  • dimre
    #23130
    Sztm nézd végig az autoloados pótok verziószámát, vlsz csak frissiteni kell.
  • RoboKutya78
    #23129
    Srácok kérdés
    olyan anomáliára lettem figyelmes ami kissé zavaró nem tudom másnál is előfordul e.
    Konkrétan arról van szó hogy ha autoloados járművet használok és bekapcsolom a rögzítő pántokat a jármű megőrül. kezdve attól hogy a traktor el se akar indulni vagy ha többszök ki be kapcsolom a pót elkezd saját életet élni pattog satöbbi
    Ha lekapcsolom akkor egyszerüen elgurul és kit tudja hol áll meg. Többször vettem észre csak és kizárólag loados járműveknél.
    Láttam valahol egy rögzítős modot lehet az lesz a megoldás rá?
  • eta32 #23128
    Nekem nincs ez a modom ,nem is volt mégis bekerült egy bála az üzletbe.....
  • dimre
    #23127
    Köszi, közben rájöttem, egyik mod miatt van.
  • PrasCo
    #23126
    Valami olyasmit olvastam, hogy a mentésben (xml fájlban?) kell megkeresni a bálákat és törölni őket vagy a pozíciójukat átírni elérhető helyre. Nem mélyedtem jobban bele, ezért nem tudok pontosabb infót rákeresés nélkül (nekem egy darab szilázsbálám disszidált valahogy oda, úgyhogy nem szarakodtam még vele). Mindenesetre elvileg - PC-n - megoldható a kitakarítás.
  • FrezeR
    #23125
    Na szuper, alakul. Nekem az utolsó verzió kiütötte a játékot, lefagyott betöltés közben.
  • dimre
    #23124
    Nem tudom, ilyen lett.
    A CP ...18. verzióban már van magyar nyelv.
  • FrezeR
    #23123
    Ezt hogy sikerült összehozni? :D
  • eta32 #23122

    nekem csak egy van de az jól mutat
    Szerintem nem....
  • dimre
    #23121
    Kérdés, a bálákat el lehet valahogy tüntetni a shop-ból ?
  • dobijoci
    #23120
    Hát eta32 nemigazán tudtam meg semmit a videók ból vagy hogy keressek rá?
  • dobijoci
    #23119
    Köszi Frezer.
  • FrezeR
    #23118
    Akkor nem fizet ha nem azt csinálod amit kérnek. Olvasd el a szerződés leírásánál mit kér, mert ha mondjuk árpát kér vetni, de te nem állítod át a vetőgépedben a magot és búzával indulsz meg vetni, akkor nem fog fizetni, mert nem végzed el a kért munkát. Vagy ha nem töltöd fel maggal és üresen vetsz az sem jó. :D Ez csak egy példa vetés munkára. Figyelni kell a szerződésnél ha a % számláló emelkedik akkor jól csinálod, ha 0%-on áll munka közben és nem változik akkor meg nem jól csinálod. Jó eszközválasztás és pontos kérésteljesítés a sikeres munka alapja.
  • eta32 #23117
    Nos ennyire nem megy,ennyi idő alatt ha a YT. pár vidit megnéztél volna már okosabb lennél és minden kérdésedre választ kapsz.
    Rengeted vidi van fenn Magyar is....
    "És a bérmunka miért nem fizet"
    Ez így eléggé tág fogalom ,konkrét munka map stb stb úgy jobban tudunk segíteni...
    F1 súgó panel sokat tud segíteni....
  • dobijoci
    #23116
    És a bérmunka miért nem fizet
  • dobijoci
    #23115
    Köszi de ebből nem sokat tudtam meg be kapcsolom és úgy mondjátok hátha sikerül.
  • Caliph
    #23114
    billentyűvel I betűvel lehet kirakni a permetezőből a gyomirtót,vagy műtrágya szóróból a műtrágyát.
    lerakja a gép mellé . arra kell figyelni hogy ne állj épület mellett,mert simán belerakja
  • Carl Davies
    #23113
    "kormánnyal játszom"
    Hát valahogy meg is vetted ... amúgy ugyan úgy működik a billentyűzet meg az egér is. Amúgy szerintem az ilyen raklapos/tartályos árukat nem lehet eladni, de lehet rosszul tudom, rég játszottam már.
  • dobijoci
    #23112
    De hogyan mert kormánnyal játszom
  • dobijoci
    #23111
    Vettem
  • rvn
    #23110
    Bérelted vag vetted? Egyébként eladni és visszaadni is a bolt menüben lehet.
  • dobijoci
    #23109
    Azt tudom csak én a rosszabbikat vettem hogy tudom vissza adni vagy eladni?
  • rvn
    #23108
    Szia, 2 féle permet van a folyékony permetezőbe, műtrágy és gyomírtó. Nem mindegy melyiket töltöd bele.
  • dobijoci
    #23107
    Sziasztok nemrég kezdtem játszani ezzel a játtékk és lenne egy pár kérdésem remélem tudtok segíteni. A rosz permetem nem tudom visszabadni ill a a bérmunka nem fizet
  • rvn
    #23106
    Sziasztok, arra már rájöttem ,hogy szántás után nincs gyom , viszon arra nem, higy egy hónap után van hogy 50% a gyom van hogy 75%. Hogy működik ez valaki tudja?
  • FrezeR
    #23105
    Köszi, ki is próbálom.
  • eta32 #23104
    Van egy mod leadó ,működik is simán oda szállítja ahova lerakod egyszerű az elhelyezése is ja és ami a lényeg a legtöbb pénzt ez adja a játékban majd mindenért és majd mindent megvesz....
    Gold market a neve.
    Na meg is kerestem neked.
    magas áron leadóhely
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.09. 18:48:45
  • FrezeR
    #23103
    Ebből kiindulva valóban bármi megzavarhatja őket. Mondjuk ez a Keleti tároló még "kézzel" vezetve is pontosságot kíván, hogy jól álljunk be a géppel, szóval még ezt el is hinném, hogy megzavarja, de a fene egye meg ha ott adják a legtöbbet az áruért :D
  • eta32 #23102
    Nos igen ...ennél egyszerűbb dolgokon is fenn akad ,viszont sokszor meg olyan helyeken elmegy amit nem is gondolnánk....
    Én pl az összes általam lerakott helyet akár leadó akár üzem teszteltem hogy oda tudom é küldeni csak szállításra az AI-t...
    Mint írtam is sokat teszteltem ezen részét így már eléggé kiismertem hogy is működik ,de pl tegnap nekem is okozott némi fejtörést...miért is nem megy sima küldés nem szállítás.
    A terepjáró platóján volt egy külön tank mod amit én raktam rá saját kezűleg ami már bezavart a direkciónak...apróságok de valamiért ez ilyen.
    A forgalom is meg tudja úgy zavarni néha hogy kereszteződéseknél körbe körbe megy a a póttal ,mit a kutya aki kergeti a farkát.....
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2022.01.09. 17:47:04
  • FrezeR
    #23101
    Elm creek pályán tolom jelenleg egy editált változat de a farm az ugyan ott van ahol az eredeti, csak át van tervezve. A Keleti gabonatárolóba szeretném vinni mondjuk, az lehet, hogy az a baja, hogy ott a leadó egy fedett hely és nem szabadon álló?