• Caliph
    #23526
    No Mans Land :örök kedvenc. egy pusztaság az egész amit úgy laksz be ahogy akarsz,egy dolog hiányzik nekem belőle,hogy valamelyik sarokba ledobhatna egy kisvárost az olyan lustáknak mint én,ne csak a shop legyen az eladó rész is egyben. persze valaki pont ezt szereti benne h a várost is ő építi meg. a készítő másik mapja a western wilds,ez is faja kis map,hasonló felállás,de no mans land után nem indultam bele.

    Alma Missouri: elég új map,most ezen tolom,egyelőre bejön,többet nem tudok mondani,kérem kapcsolja ki

    Court Farm Country Park: sokaknak bejön,de én nem szeretem annyira az angol mapokot,szűk helyek,a földek vagy körbeépítve sövénnyel vagy kőfallal,nagy gépekkel esélyed sincs dolgozni mert van ahova nem fér be,viszont igényesen meg van csinálva,csak kipróbálás szinten toltam vele

    Mazoviezcka: keleti blokk,nagy map,pár órát toltam ezen is ,jól össze van rakva

    Fichthal V2: brand new map szintén,le van töltve de még nem próbáltam. képek és map alapján keltette fel a figyelmem. bajorországi hangulat